Home » Gallery » Aktualijos » Utenoje netrukus pradės veikti mobilusis koronaviruso patikros punktas

Utenoje netrukus pradės veikti mobilusis koronaviruso patikros punktas

Utenoje netrukus pradės veikti mobilusis koronaviruso patikros punktas

Utenoje iki penktadienio vakaro bus įrengtas mobilusis koronaviruso (COVID-19) patikros punktas. Jis bus atidarytas prie „Utenio“ stadiono Rašėje (Užpalių g. 100).

Pacientams pradėjus staiga karščiuoti, kosėti, prasidėjus dusuliui ir jei 14 dienų laikotarpiu iki simptomų pradžios jis keliavo bet kurioje užsienio šalyje ar turėjo kontaktą su patvirtintu ar tikėtinu COVID-19 ligos atveju, pirmiausia reikės skambinti trumpuoju telefono numeriu 1808 į vadinamąją Karštąją liniją, o ne kreiptis į šeimos gydytoją.

Karštosios linijos konsultantas, įvertinęs paciento pateiktus duomenis, priims sprendimą, ar skambinantį pacientą tikslinga ištirti dėl koronaviruso infekcijos. Visa išsami informacija, ką reikės daryti toliau galimai užsikrėtusiajam koronavirusu, bus suteikta tel. Nr.1808.

Į patikros punktą žmogus turės atvažiuoti asmeniniu automobiliu, kur bus paimtas tepinėlis iš nosiaryklės bei ryklės ir pateiktas laboratorijai tyrimams. Patikros punkte atlikus tyrimą, žmogus turės važiuoti į namus, izoliuotis ir laukti tyrimo rezultato. Nustačius, jog pacientui būtina gydytis, bus kviečiama greitoji medicinos pagalba ir jis bus nuvežtas į ligoninę.

Į mobilųjį patikros punktą negalima vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu. Tiems žmonėms, kurie negalės į mobiliuosius punktus atvykti patys, savivaldybės įpareigotos užtikrinti pacientų transportavimo paslaugas. Dėl transporto paslaugos kreipkitės tel. Nr. 8 696 61674.

Mobilusis patikros punktas dirbs nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

Utenos rajono savivaldybės administracija

750 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.