Home » Sveikata » Koronavirusas nustatytas dviem Ignalinos medikams

Koronavirusas nustatytas dviem Ignalinos medikams

Koronavirusas nustatytas dviem Ignalinos medikams

Penktadienio vakarą Ignalinos rajono savivaldybėje sušauktas skubus Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis. Ignalinoje patvirtinti du koronaviruso atvejai, abu jie įvežtiniai. Susirgusieji asmenys – medikai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, nustatyti visi su susirgusiaisiais kontaktavę asmenys, su jais susisiekta ir jie izoliavosi. Komisija taip pat rekomenduoja izoliuotis visiems su infekuotaisiais bendravusiems asmenims, jų artimiesiems. Jei saviizoliacijoje gyvenate su šeimos nariais, kitais asmenimis, komisija rekomenduoja izoliuotis ir minėtiems žmonėms. Be to, jiems rekomenduojama kreiptis trumpuoju telefonu 1808 dėl tyrimų atlikimo.

VšĮ Ignalinos rajono poliklinika ir UAB Ignalinos sveikatos centras dezinfekavo patalpas, kuriose iki izoliacijos dirbo medikai. Savaitgalį bus atlikta papildoma visų pirminės sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcija.

Taip pat priimtas sprendimas nuo savaitės pradžios dezinfekuoti daugiabučių gyvenamųjų namų laiptines.

Prašome gyventojų laikytis rekomendacijų, stengtis kuo mažiau kontaktuoti su draugais, kaimynais. Visos rajono įstaigos deda pastangas, kad koronavirusas rajone nepaplistų. Būkime vieningi šiuo nelengvu laiku.

Ignalinos rajono savivaldybės administracija

1036 Iš viso matė 4 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.