Home » Nusikaltimai » Policija praneša – saviizoliacijoje patalpinti asmenys girtauja ir niokoja patalpas

Policija praneša – saviizoliacijoje patalpinti asmenys girtauja ir niokoja patalpas

Policija praneša – saviizoliacijoje patalpinti asmenys girtauja ir niokoja patalpas

Utenos aps. VPK informuoja, kad iš užsienio grįžę asmenys priverstinai karantinuojami savivaldybių paskirtose patalpose, ne tik nesilaiko paskirtos saviizoliacijos reikalavimų, tačiau girtuokliauja, triukšmauja ir niokoja turtą patalpose.

Kovo 27 d. (penktadienį) Molėtų r. PK pareigūnai gavo pranešimą iš viešbučio savininkės, kad asmenys patalpinti priverstinei saviizoliacijai viešbutyje „Gerugnė“ Molėtuose, nederamai elgiasi kambario balkone: galimai vartoja alkoholį, triukšmauja. Molėtų r. PK Reagavimo skyriaus policijos pareigūnai nuvykę į minėtą vietą, viešosios tvarkos pažeidimo tuo metu nenustatė.
Tačiau kovo 28 d. (šeštadienį) apie 10 val. vėl buvo gautas pranešimas, jog pastebėta, kad iš viešbučio „Gerugnė“ išėjo asmuo, kuriam yra paskirta priverstinė saviizoliacijos savivaldybės numatytose patalpose. Į įvykio vietą nuvykę Molėtų r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai, sutiko asmenį stovintį šalia viešbučio. Vaikinas neneigė, kad pažeidė saviizoliacijos reikalavimus ir paaiškino, kad buvo parduotuvėje nusipirkti alkoholinių gėrimų. Policijos pareigūnai vaikinui paaiškino priverstinės izoliacijas reikalavimus, kad jam yra draudžiama pasišalinti iš viešbučio patalpų. Vaikinas prisipažino, kad tai žinojo, tačiau piktybiškai pasišalino iš paskirtos saviizoliacijos vietos. Dėl šio įvykio pareigūnų surinkta medžiaga bus perduota Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui dėl LR Administracinių nusižengimų kodekso (toliau – ANK) 45 straipsnio pažeidimo.

Įvykiai „Gerugnės“ viešbutyje tęsėsi ir kovo 29 d. (sekmadienį), vėl buvo gautas pranešimas iš viešbučio „Gerugnė“ savininkės. Savininkė įtarė, kad galimai suniokotas turtas, kambaryje, kuriame gyveno saviizoliaciją pažeidęs jaunuolis ir kitas asmuo. Kambaryje buvo girdėti triukšmas ir jame galimai buvo girtuokliaujama. Nuvykę pareigūnai ir patekę į patalpą nustatė tyčinį turto sugadinimo ir sunaikinimo faktą. Buvo sudaužyta kambario gipso kartono siena. Padarytas nuostolis tikslinamas. Dėl šio įvykio jaunuoliams bus taikoma atsakomybę dėl tyčinio turto sunaikinimo ar sugadinimo.
Utenos aps. VPK per parą dėl saviizoliacijos ir karantino sąlygų nesilaikymo užregistruoja vidutiniškai iki 20 pranešimų, o per visą karantino laikotarpį užregistruota virš 200 pranešimų.

Utenos apskrities VPK informacija ir nuotrauka

2620 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.