Home » Gallery » Verslas » Utenos apskrityje atsidarė „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės

Utenos apskrityje atsidarė „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės

Utenos apskrityje atsidarė „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės

Utenos apskrities gyventojai jau gali naudotis nauja elektroninės maisto ir kasdienių prekių parduotuvės „Barbora“ paslauga. Utenoje, Anykščiuose, Molėtuose, Zarasuose, Ignalinoje ir Visagine esančiose „Maxima“ parduotuvėse pradėjo veikti pirkinių atsiėmimo stotelės. Gyventojai jau gali maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus užsakyti internetu, o suruoštus užsakymus greitai ir patogiai atsiimti „Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelėse.

Plėtrą į regionus „Barbora“ vykdo glaudžiai bendradarbiaudama su mažmeninės prekybos tinklu „Maxima“. Internetu užsakytus maisto ir kitus kasdienio vartojimo produktus gyventojai galės atsiimti vienoje iš jų mieste ar miestelyje esančių „Maxima“ parduotuvių.

„Reaguodami į šiandieninę situaciją, plėtrą į regionus paskubinome. Kartu su „Maxima“ ir jos darbuotojais per savaitę nuveikėme milžinišką darbą – ilgai brandintą idėją per itin trumpą laiką pavertėme visose apskrityse gyventojams prieinama paslauga. Matydami didelį gyventojų interesą rinktis mažiau rizikingą būdą apsipirkti, norėjome kuo greičiau sudaryti tokias galimybes toliau nuo didžiųjų miestų gyvenantiems žmonėms. Šiandien užsisakyti maisto produktų neišeidami iš namų ir atsiimti juos nelūkuriuodami eilėse jau gali Utenos apskrities gyventojai. „Barbora Express“ stotelių tinklas plečiasi ir į kitus regionus, apims 38 miestelius visose apskrityse. Šiuo metu mums svarbu užtikrinti gyventojams kuo patogesnį ir saugesnį apsipirkimą“, – apie plėtrą kalba Andrius Mikalauskas, „Barboros“ direktorius.

Sieks aptarnauti kuo daugiau pirkėjų

„Barbora Express“ pirkinių atsiėmimo stotelės Utenos apskrityje veikia šiose „Maxima“ parduotuvėse:

  • Utenoje – Basanavičiaus g. 108B
  • Anykščiuose – A. Baranausko a. 4
  • Ignalinoje – Taikos g. 11
  • Molėtuose – Sakalo g. 1
  • Zarasuose – Savanorių g. 18
  • Visagine – Taikos pr. 66

Internetu užsakytas prekes suruošia ir pirkėjams atiduoda parduotuvių darbuotojai.

Kaip apsipirkti elektroninėje parduotuvėje „Barbora“?

Naudojantis „Barboros“ paslaugomis pirmą kartą, rekomenduojama užsiregistruoti e. parduotuvės interneto svetainėje Barbora.lt. Užsiregistravę vėliau užsakymus galėsite pateikti dar greičiau ir patogiau.

2308 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.