Home » Sveikata » Iš užsienio grįžusiam uteniškiui nustatytas koronavirusas

Iš užsienio grįžusiam uteniškiui nustatytas koronavirusas

Iš užsienio grįžusiam uteniškiui nustatytas koronavirusas

Vykdant jau anksčiau nustatyto COVID-19 ligos atvejo priežiūrą, ambulatorinio gydymo metu Utenos mobiliajame patikros punkte buvo paimtas Utenos rajono gyventojui privalomas pakartotinis tepinėlis ir gautas teigiamas atsakymas. Šiam Utenos rajono gyventojui, grįžusiam iš užsienio, tepinėlis buvo paimtas Vilniaus oro uoste ir susirgimas patvirtintas balandžio 8 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, asmuo grįžo iš Vilniaus aerouosto nuosavu automobiliu, saviizoliavosi, su niekuo nekontaktavo.

Utenos rajono mobiliajame patikros punkte prasidėjo naujas darbo etapas. Greta naujai besikreipiančių asmenų tyrimų, norint nustatyti COVID-19 ligos pabaigą, šeimos gydytojų siuntimu imami ir pakartotiniai tepinėliai anksčiau nustatytais ligos atvejais. Pradėtas ir prevencinis medikų testavimas. Laboratoriniai tyrimai COVID-19 ligai diagnozuoti prioriteto tvarka pirmiausia atliekami visiems palaikomojo gydymo ir slaugos bei paliatyviosios pagalbos paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojams, intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyrių asmens sveikatos priežiūros specialistams, greitosios medicinos pagalbos brigadų darbuotojams, mobilių punktų, mobilių brigadų ir karščiavimo klinikų komandų nariams ir t. t. Artimiausiu metu bus imami tepinėliai ir socialinės globos namų personalui bei socialines paslaugas teikiantiems darbuotojams.

7080 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Modestas parašė:

    Noriu gryšti iš Norvegijos į Lietuvą lėktuvų ir turėsiu karantinotis 14dienu tai žinau bet ar asmuo mane pasiėmęs iš uoro uosto automobilių ar ir jam reikės karantinotis 14dienu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.