Home » Miesteliai » Vilutiškiams svarbiausia sulaukti rytojaus

Vilutiškiams svarbiausia sulaukti rytojaus

Vilutiškiams svarbiausia sulaukti rytojaus

Nida TREINYTĖ

Tenka daug kur važinėti ir sutikti įvairių žmonių. Vieni santūrūs, ko nereikia nepasakos, kiti stebina turtinga gyvenimo patirtimi, o pasakojimais nukelia į tolimą praeitį. Treti nagingi, kūrybingi ir turi ką parodyti, o dar kiti tiesiog paprasti žmonės, gyvenantys savo gyvenimus. Tuo teko įsitikinti nuvykus pokalbio į Vilučių bendruomenės namus. Vilutiškiai pasitiko draugiškai, o pokalbį gaubė jauki bendravimo atmosfera, kurią nuolat papildė skambus juokas. Atrodytų, Vilučiai, esantys Užpalių seniūnijoje, Utenos rajono pakraštyje, ne tokie ir dideli, savotiškas užkampis, bet taip nėra. Juose gyvena žmonės su didelėmis širdimis, o bendrystė padeda kartu spręsti iškilusias problemas bei paįvairinti kasdienybę. Tai kuo gi turtingi vilutiškiai kalbinome Vilučių bendruomenės narius ir pirmininkę Nijolę Petrusevičienę.

Vilutiškių moterys – geros šeimininkės

Į klausimą, kokia vilutiškių kasdienybė, atsakymo ilgai laukti nereikėjo. Vilučių seniūnaitijos seniūnaitis Saulius Sirvydis su šypsena lūpose atsakė: „Svarbiausia – sulaukti rytojaus!..“ Vilučiuose gyvenamąją vietą deklaravę 127 gyventojai, nuolat gyvena apie 80, o Vilučių bendruomenė vienija 24 narius. Nors, pasak Nijolės Petrusevičienės, visi, gyvenantys šiame kaime, yra bendruomenės nariai. Nebūtinai tie, kurie įtraukti į sąrašą. Be seniūnaičio ir bendruomenės pirmininkės, į susitikimą atėjo ir kitos aktyvios bendruomenės narės: Rima Vaičienė, Aldona Vaičiuvienė, Tatjana Sirvydienė ir Elvyra Baltakienė. O pasikalbėti buvo apie ką.

<…>

Skaitykite trečiadienio „ Utenos apskrities žiniose“.

Seniūnaitis S. Sirvydis, bendruomenės pirmininkė N. Petrusevičienė, T. Sirvydienė, R. Vaičienė, E. Baltakienė, A. Vaičiuvienė / Nidos Treinytės nuotraukos
1253 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.