Home » Gallery » Verslas » Startavo „Utenos prekybos“ elektroninė parduotuvė – gyventojų patogumui maisto produktai atkeliaus tiesiai į namus

Startavo „Utenos prekybos“ elektroninė parduotuvė – gyventojų patogumui maisto produktai atkeliaus tiesiai į namus

Startavo „Utenos prekybos“ elektroninė parduotuvė – gyventojų patogumui maisto produktai atkeliaus tiesiai į namus

Saugus, patogus ir greitas apsipirkimas aktualus ne tik esant karantino sąlygoms.

Taupantiems laiką ar tiesiog negalintiems išeiti iš namų apsirūpinti maisto produktais Utenoje tampa vis paprasčiau.

Praėjusią savaitę startavo uteniškių pamėgtos, savo krašto gamintojus palaikančios „Utenos prekybos“ elektroninė parduotuvė, kurioje galima įsigyti maisto ir ne maisto prekių pristatant į namus Utenoje.

Kokį pirkinių krepšelį paruošė vietiniai Utenos prekybininkai ir kaip galite apsipirkti nekontaktuodami nei su kitais pirkėjais, nei su pardavėjais, kalbėjomės su UAB „Utenos prekyba“ direktoriaus patarėja Jurgita Miliauskaite-Merkiene.

Plėsdami paslaugas pirmieji Utenoje pasiūlėte gyventojams maisto produktais bei kitomis prekėmis apsirūpinti neišeinant iš namų. Kodėl nusprendėte dalį prekybos perkelti į elektroninę erdvę?

Reaguodami į šių dienų aktualijas ir susidariusią situaciją dėl COVID-19 pandemijos bei rūpindamiesi visų mūsų sveikata nusprendėme žengti naują žingsnį, pasiūlydami maisto ir kitomis prekėmis pasirūpinti neišėjus iš namų. Tai saugus, greitas ir patogus būdas apsipirkti, kadangi pirkėjams prekes Utenoje pristatome bekontakčiu būdu, palikdami prekių krepšelius prie namų durų (išskyrus atvejus, kada perkami alkoholiniai gėrimai ir reikia įsitikinti pirkėjo amžiumi ir blaivumu). Tikime, kad ši paslauga šiuo metu ypač reikalinga vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems rekomenduojama kuo mažiau lankytis prekybos vietose. Vykdydami internetinę prekybą laikomės visų Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų ir nurodymų dėl saugumo, nuolat dezinfekuojame transporto priemones, tad šis apsipirkimas ne tik patogus, bet ir saugus.

Sprendžiant iš pirmųjų dienų – ar pasiteisino šis sprendimas, ar noriai gyventojai apsiperka internetu?

Ir mums, ir Utenos miesto gyventojams tai nauja patirtis. Džiaugiamės sulaukę daug teigiamų atsiliepimų ir didelio susidomėjimo elektronine parduotuve. Gyventojai noriai pildo savo prekių krepšelius ir užsisako prekes neišeidami iš namų, todėl galime teigti, kad Utenoje tokios paslaugos tikrai reikėjo.

Kokia prekių užsakymo ir apmokėjimo tvarka?

Tiek prekių užsakymo, tiek apmokėjimo tvarka yra labai paprasta. Elektroninėje parduotuvėje dominančias prekes pirkėjas susideda į savo elektroninį krepšelį ir už jas iš anksto apmoka internetinėje platformoje www.e-utenosprekyba.lt internetinės bankininkystės būdu. Minimali prekių užsakymo suma – 20 Eur. Apsipirkimo metu taikomas 1,6 Eur prekių pristatymo pirkėjo nurodytu adresu mokestis ir 0,3 Eur prekių pakavimo mokestis.

Miesto teritorijoje gyvenantys žmonės galės užsisakyti prekes tiesiai į namus, o kur produktus atsiimti galės kaimo gyventojai?

Rajono gyventojai taip pat gali naudotis mūsų elektronine parduotuve ir užsisakyti prekes internetu. Tokiu atveju, pirkinių krepšelį surinksime už pirkėjus, tereikės atvykti ir jį atsiimti prekybos centre „Santaka“, J. Basanavičiaus g. 53, Utena. Tai taip pat saugus ir patogus būdas apsipirkti, kadangi pirkėjams nereikės daug laiko praleisti prekybos centre renkantis prekes bei kontaktuoti su kitais pirkėjais ar parduotuvės darbuotojais.

Ar prekes užsisakęs žmogus gaus jas tą pačią dieną? Ar dirbsite ir savaitgaliais?

Pirkėjams užsisakius ir apmokėjus už prekes iki 16 val., jas pristatysime jau kitą dieną nuo 9 iki 18 val. Užsakymą pateikus ir už jį apmokėjus po 16 val., prekės pirkėjams pristatomos priklausomai nuo užsakymų kiekio arba dar kitą dieną. Prekės pirkėjams į namus pristatomos pirmadieniais–šeštadieniais. Sekmadieniais prekių pristatymas nevyksta. Užsakymą pateikus šeštadienį arba sekmadienį, prekes pirkėjams pristatysime pirmadienį. Stengiamės užsakymus įvykdyti ir prekes pirkėjams pristatyti kaip įmanoma greičiau.

Gyventojai teiraujasi, ar galimybė apsipirkti internetu Utenos prekybos elektroninėje parduotuvėje išliks ne karantino laikotarpiu?

Kol kas mūsų elektroninė parduotuvė dar labai nauja ir sunku prognozuoti, kokie Utenos pirkėjų įpročiai susiformuos ne tik karantino laikotarpiu, bet ir jam pasibaigus, ar išliks pirkėjų susidomėjimas šia paslauga. Tačiau labai norėtume šį apsipirkimo būdą pirkėjams pasiūlyti ir pasibaigus karantino laikotarpiui.

Ar planuojate keisti bei plėsti siūlomų prekių asortimentą?

Išanalizavę savo prekybos tinklo pardavimus ir atsižvelgdami į pirkėjų labiausiai perkamas ir mėgstamas prekes, sudarėme pirminį daugiau nei 500 skirtingų maisto ir ne maisto prekių asortimentą, kurį ir pasiūlėme elektroninėje parduotuvėje. Tai ir šviežios mėsos gaminiai, duonos ir konditerijos gaminiai, šviežios daržovės ir vaisiai, pieno gaminiai, pirkėjų taip mėgstama mūsų gamybos kulinarija, bakalėja bei visos kitos labiausiai perkamos bei būtinos prekės. Tačiau sustoti nežadame – prekių asortimentą nuolat plėsime bei atnaujinsime, atsižvelgdami į pirkėjų poreikius ir pageidavimus.

Kokios prekės populiariausios uteniškių e-krepšeliuose?

Džiaugiamės, kad pirkėjus domina beveik visos mūsų specialistų atrinktos prekės, kurias pasiūlėme elektroninėje parduotuvėje. Visgi tarp populiariausių gaminių galėčiau išskirti šviežius vaisius ir daržoves, duonos ir konditerijos gaminius, mūsų gamybos kulinariją. Taip pat pirkėjai noriai užsisako šviežią mėsą, kurią kaip ir savo prekybos centruose siūlome iš kaimyninio Anykščių r. ūkio.

Mums svarbi pirkėjų nuomonė, tad kviečiame su mumis dalintis pasiūlymais ar pastebėjimais. Tai padės gerinti mūsų siūlomas paslaugas, o atsiliepimai, kurie padeda tobulėti, visada laukiami.

Pirkėjai pasiūlymus ir pastebėjimus gali siųsti elektroniniu paštu pristatymas@utenosprekyba.lt, o daugiau informacijos apie prekes, užsakymo ir apmokėjimo taisykles rasite adresu www.e-utenosprekyba.lt

1236 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.