Home » Nelaimės » Dviračiu numynęs į Latviją pirkti degtinės zarasiškis įkliuvo pasieniečiams

Dviračiu numynęs į Latviją pirkti degtinės zarasiškis įkliuvo pasieniečiams

Dviračiu numynęs į Latviją pirkti degtinės zarasiškis įkliuvo pasieniečiams

Pasieniečiai Zarasų rajone sulaikė vietinį gyventoją, nelegaliai iš Latvijos dviračiu gabenusį alkoholį. Dabar jam gresia atsakomybė ir už neteisėtą sienos kirtimą, ir už akcizinių prekių gabenimą. Be to, užsienyje pabuvojęs vyras turėjo privalomai saviizoliuotis.

Sekmadienio popietę VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Puškų pasienio užkardos pasieniečiai, vykdydami tarnybą su Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariais, prie Zarasų rajone esančio Turmanto miestelio pastebėjo keliuku iš Latvijos dviratį minantį vyrą. Eismas šiuo keliu karantino metu yra draudžiamas, jis yra užtvertas betoniniu bloku.

Sulaikę dviratininką pareigūnai išsiaiškino, kad tai yra 26-erių Zarasų rajono gyventojas. Vyras vežėsi kuprinę. Jis neslėpė, kad vyksta iš kaimyninės šalies, į kurią neteisėtai buvo nuvykęs nusipirkti alkoholio.

Pasieniečiai dviratininko kuprinėje rado 10 puslitrių spiritinio gėrimo su etiketėmis „Kalganoff“. Alkoholis buvo be banderolių.

Zarasų rajono gyventojui pradėta administracinės bylos teisena. Už valstybės sienos kirtimą ir patikrinimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą jam gresia bauda nuo 40 iki 90 eurų, o už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką – bauda nuo 40 iki 200 eurų.

Vyras po apklausos Puškų pasienio užkardoje pristatytas į Zarasų savivaldybės saviizoliacijos patalpas.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija

1147 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. seenis parašė:

    eusropos sajungos esme tai atviras prekiu ir kapitalo judejimas – jis nieko nepadare nelegalaus . sienos atviros , prekes su apmoketu akcizu o tas karanrtino paskelbimas ir judejimo apribojimas – jis yra nelegalus . istatymais o ir situacija nepagristas , nuo to reikia ir pradet…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.