Home » Sportas » „Juventus“ sirgalių klubo prezidentas išrinko svajonių komandą

„Juventus“ sirgalių klubo prezidentas išrinko svajonių komandą

„Juventus“ sirgalių klubo prezidentas išrinko svajonių komandą

Utenos „Juventus“ klubas ir toliau renka savo visų laikų komandą, o šį kartą savo pasirinkimu pasidalino nuostabų palaikymą kiekvienų rungtynių metų kuriančių „Raudonųjų velnių“ sirgalių grupuotės prezidentas Algimantas Vilutis.

Startinis A. Vilučio visų laikų komandos penketas mažai kuo skyrėsi nuo jau savo pasirinkimą paskelbusių vyr. trenerio Žydrūno Urbono ir klubo direktoriaus Eimanto Skersio – jame dominavo bronzinio sezono metu „Juventus“ marškinėlius vilkėję žaidėjai:

įžaidėjas – Rashaunas Broadusas, atakuojantis gynėjas – Spenceris Butterfieldas, lengvasis krašto puolėjas – Arvydas Šikšnius, sunkusis krašto puolėjas – Saulius Kulvietis bei vidurio puolėjas – Vaidas Čepukaitis.

Tarp atsarginių žaidėjų atsirado ir naujų pavardžių, į „Raudonųjų velnių“ fanų grupuotės prezidentų visų laikų komandą pateko ir du žaidėjai, ekipoje rungtyniavę praėjusiame sezone: Jamaras Diggsas, Tomas Gaidamavičius, Kenny Gainesas, Gytis Radzevičius, Žygimantas Skučas, Virginijus Praškevičius bei Martinas Geben.

Kaip ir daugumai žmonių, dalyvaujančių visų laikų „Juventus“ komandos rinkimuose, sirgalių klubo prezidentui A. Vilučiui sunkiausiai buvo apsispręsti dėl trenerio, todėl į simbolinį dvyliktuką pateko du treneriai – Antanas Sireika bei Dainius Adomaitis.

Utenosjuventus.lt

2020-01-02, KMT ketvirtfinalis: Utenos „Juventus“ – Vilniaus „Rytas“. 2020 m. Sausio 02 d.
821 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.