Home » Gallery » Aktualijos » Utenos kelių policijos pareigūnai vykdo neviešą ir mišrų patruliavimą

Utenos kelių policijos pareigūnai vykdo neviešą ir mišrų patruliavimą

Utenos kelių policijos pareigūnai vykdo neviešą ir mišrų patruliavimą

Nuo gegužės pradžios Utenos apskrities keliuose policijos pareigūnai jau užfiksavo daugiau kaip pusę tūkstančio Kelių eismo taisyklių pažeidimų: 10 vairuotojų buvo neblaivūs, greitį viršijo 307 vairuotojai,58 vairuotojainaudojosi mobiliojo ryšio priemone, 133 pėsčiųjų, dviračių vairuotojų padaryti pažeidimai, 24 pažeidė lenkimo taisykles, 42 nesinaudojo saugos diržaisbei kitieismo dalyviai pažeidė kitus Kelių eismo taisyklių reikalavimus.

Atsižvelgdami į situaciją dėl valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo Utenos kelių policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugų eismą Utenos apskrities keliuose ir kuo mažiau kontaktuoti su eismo dalyviais, sustiprino neviešą ir mišrų patruliavimą.

Neviešo ir mišraus patruliavimo metu Utenos kelių policijos pareigūnai visus įmanomus kelių eismo taisyklių pažeidimus fiksuoja turimomis naujomis techninėmis vaizdo, greičio ir kitomis fiksavimo priemonėmis bei įformina pažeidimą, apie skirtą administracinę nuobaudą pranešimą paštu ar el. paštu siunčia nusižengimą padariusiam asmeniui.

edh

Didžiausią dėmesį policijos pareigūnai skiria Kelių eismo taisyklių pažeidimų išaiškinimui ir tokių dalyvių kontrolei. Ir toliau griežtai kontroliuos vairuotojų pareigų pėstiesiems vykdymą, dviračių vairuotojus, pavojingą ir chuliganišką vairavimą, transporto priemonių leistino važiavimo greitį, saugų važiavimą, manevravimą, lenkimą, važiavimą per sankryžas, kaip laikomasi eismo reguliavimo signalų, vairuotojų mobiliojo ryšio priemonių naudojimo ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, privalomų saugos priemonių – saugos diržų, saugos šalmų, vaikams vežti skirtų prisegimo sistemų naudojimą bei kitų kelių eismo taisyklių reikalavimų vykdymą.

Neviešą patruliavimą policijos patrulis atlieka specialiomis spalvomis nenudažytu ir policijos skiriamaisiais ženklais nepažymėtu automobiliu, motociklu, kita transporto priemone ar pėsčiomis, vilkėdamas civilinius drabužius.

Mišrų patruliavimą policijos patrulis atlieka naudodamas viešojo ir neviešojo patruliavimo būdus.

Atkreipiame dėmesį, kad policijos pareigūnai, vykdydami šiuos patruliavimus, gali patruliuoti tik šviesiu paros laikotarpiu.

Utenos apskrities VPK informacija

1321 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.