Home » Gallery » Pramogos » Į Baltųjų Lakajų ežero vandenis nuleistas pramoginis pontoninis katamaranas

Į Baltųjų Lakajų ežero vandenis nuleistas pramoginis pontoninis katamaranas

Į Baltųjų Lakajų ežero vandenis nuleistas pramoginis pontoninis katamaranas

Šalia Mindūnų apžvalgos bokšto lankytojų lauks dar daugiau pramogų. Šeštadienį į Baltųjų Lakajų vandenis nuleistas pramoginis pontoninis katamaranas. Jis skirtas rekreacinei žvejybai ir edukacinėms Mindūnų bendruomenės veikloms. Katamaranas prišvartuotas šalia apžvalgos bokšto esančioje Mindūnų kempingo pakrantėje, iš čia patogu į jį patekti plauksiantiems pasigrožėti ežeru ar žvejosiantiems lankytojams. Katamaranas dviejų denių, įrengta 12 sėdimų vietų, taip pat apžvalgos aikštelė antrame aukšte.

Laivas įsigytas įgyvendinant žuvininkystės vietos veiklos grupės „Vilkauda“ projektą, kuriuo siekiama plėtoti viešąją infrastruktūrą ir rekreacinę žvejybą „Žvejybos rojuje“. Pernai iš šio projekto lėšų buvo įsigyta krosnis su židiniu ir orkaite Mindūnų žvejybos muziejaus kieme, taip pat, rūpinantis patogia aplinka, šalia apžvalgos bokšto Baltųjų Lakajų ežero šlaite įrengti laiptai, nutiestas takelis, pontoninis lieptas, pastatytas stalų ir suolų komplektas, šiukšliadėžės, pavėsinės, dviračių stovas, lauko tualetas, įrengtas apšvietimas.

Katamaranas kainavo  29 600 Eur.

Gero plaukiojimo būsimiems keleiviams linkėjo šeštadienį Baltųjų Lakajų krante būriavęsi ir pirmieji vaikščioję naujojo laivo deniais rajono valdžios ir vietos bendruomenės atstovai. Laivas bus perduotas Mindūnų bendruomenei, kuri ir organizuos įvairias veiklas.

Molėtų r. savivaldybės administracija

460 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.