Home » Gallery » Švietimas » Gabiausi moksleiviai paskatinti piniginiais prizais

Gabiausi moksleiviai paskatinti piniginiais prizais

Gabiausi moksleiviai paskatinti piniginiais prizais

Nors karantinas ir pakoregavo mūsų visų gyvenimus, bet Tarptautinę vaikų gynimo dieną rajono Zarasų r. savivaldybės didžiojoje salėje įvyko įspūdingas renginys, kuriame apdovanoti septyni Zarasų rajono mokiniai, tarptautiniuose ar respublikiniuose konkursuose, čempionatuose, turnyruose užėmę pirmąsias vietas.

Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai Justė Sipavičiūtė ir Paulius Kasparavičius bei Zarasų Sporto centro ugdytiniai Martynas Andrejevas, Kamilius Jusys, Arnas Pumputis, Simonas Sapnovas ir Robertas Šmeižius apdovanoti ne tik piniginiais prizais, bet ir atminimo dovanėlėmis. Mokinius paruošę pedagogai – Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Andželika Vitkūnienė ir Zarasų sporto centro karate treneris Vytautas Kasparavičius – apdovanoti mero padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Inga Cibulskienė apgailestavo, kad visų 90 gabiausių ir talentingiausių mūsų rajono vaikų negalėjo pakviesti į šį renginį. Nepaisant to, pagal Zarasų rajono savivaldybės gabių mokinių skatinimo nuostatus jie bus apdovanoti piniginiais prizais.

Zarasų r. sav. administracija, Petro Ivanovo nuotrauka

577 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.