Home » Gallery » Aktualijos » Pradingęs vyras atsirado pas giminaičius

Pradingęs vyras atsirado pas giminaičius

Pradingęs vyras atsirado pas giminaičius

Zarasų rajone dingusiu laikytas vyras sukėlė nerimo artimiesiems ir ant kojų sukėlė policijos pareigūnus. Laimei, niekas nenukentėjo – po poros dienų paaiškėjo, kad vyras pėsčias iškeliavo aplankyti giminaičių į Ukmergę.

2020 m. birželio 5 d. apie 09 val. 26 min. Zarasų policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad Zarasų r. Antalieptės seniūnijoje prieš dvi dienas iš sodybos dingo ir iki šiol neatsirado vyras. Sūnui nepavyksta telefonu susisiekti su tėvu. Artimiesiems atvykus į sodybą, rastas atrakintas namas ir ant stalo paliktas vyro mobilusis telefonas. Vietinis gyventojas informavo, kad panašus į ieškomą vyrą nuėjo link Utenos.

Pareigūnams operatyviai atvykus nurodytu adresu ir apėjus sodybą, aplinkinius pastatus ir teritoriją asmuo nebuvo surastas. Paieškos buvo tęsiamos ir Antalieptės miestelyje. Visi apklaustieji sakė, kad vyro nematė ir nepažįsta. Grįžus į sodybą, vyro buvo ieškoma aplinkinėse vietovėse, ieškota miške palei upę, tačiau jokių pėdsakų nerasta. Asmens paieškai buvo pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi bei sustiprintos pareigūnų pajėgos.
Apie 18 val. 20 min. paskambino sūnus ir informavo, kad jo tėvas atsirado ir yra pas gimines, gyvenančius Ukmergėje. Pareigūnams susisiekus telefonu su giminaičiu, gyvenančiu Ukmergėje, jis patvirtino, kad ieškomas vyras yra pas jį. Pabendravus telefonu su ieškomu vyru, jis paaiškino, kad išėjus iš Antalieptės, jį iki Utenos pavežė moteris, po to, nuo Utenos iki Ukmergės atėjo pėsčiomis. Patikino, kad nusikaltimo auka jis netapo, nuo nieko nenukentėjo. Po šio įvykio Zarasų policijos komisariatą pasiekė vyro artimųjų padėka, kuri skirta vyresniajai tyrėjai Birutei Šablinskaitei ir visai pareigūnų komandai: „Norime padėkoti Utenos policijos tyrėjai Birutei Šablinskaitei ir visai pareigūnų komandai už operatyvumą ieškant dingusio mūsų tėvo, kuris trečiadienį išėjo iš namų Antalieptės sen. nežinoma kryptimi. Taip pat dėkojame kinologui ir tarnybiniam keturkojui, dalyvavusiam  paieškoje. Nuoširdus ačiū už greitą reagavimą ir operatyvumą.“

Parengta pagal Utenos apskrities VPK informaciją

598 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.