Home » Gallery » Verslas » Viešųjų pirkimų daug, o kuris labiausiai tinka Jūsų verslui?

Viešųjų pirkimų daug, o kuris labiausiai tinka Jūsų verslui?

Viešųjų pirkimų daug, o kuris labiausiai tinka Jūsų verslui?

Viešieji pirkimai yra puikus pasirinkimas tiek senam verslui, kuris jau gana ilgai siūlo paslaugas, ne kartą dalyvavo konkursuose ir jam pavyko daug pasiekti, tiek jaunam verslui, kuris dar tik žengia pačius pirmus žingsnius rinkoje ir ieško būdų, kurie galėtų padėti tinkamai įsitvirtinti.

Derinti smulkmenas – ypač svarbu

Suderinę smulkmenas su Jus labiausiai dominančia organizacija, kuri ir skelbė konkursą – užsitikrinsite, kad galiausiai teikiamos prekės arba paslaugos bus suteiktos, o tuo pačiu Jums nurodytas uždarbis – gautas.

Svarbiausia, kad dalyvavimas konkursuose turi būti siejamas su kokybe, tačiau ne kiekybe. Paprasčiausiai daugeliui verslininkų norisi laimėti kuo daugiau konkursų, kadangi taip atrodo, kad jie galiausiai galės ir kuo daugiau uždirbti. Tačiau reikia nepamiršti, kad viskas dažniausiai tik atrodo taip paprastai, galiausiai reikia ne tik laimėti, tačiau taip pat ir paslaugas suteikti. Štai todėl daugiausia dėmesio siūlome skirti sutarties sąlygų vertinimui ir tuo pačiu savo galimybių analizavimui, kurios kartais atrodo sunkiai suvokiamos, tačiau aptarus – visiškai suprantamos.

Sutarties rūšis

Derinant smulkmenas taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti sutarties rūšiai, kuri padeda užsitikrinti, kad gausite tai, ko Jums reikia. Žinoma, rūšys gali būti labai įvairios, tad detalus jų analizavimas tampa būtinas. Jos gali būti sudaromos su vienu tiekėju arba su visa komanda. Svarbiausia, kad viskas būtų derinama ne tik su pačia organizacija, tačiau taip pat ir tiekėjais, kurie kartu, jungdami savo pajėgumus, siūlo paslaugas.

Vietovės analizavimas

Gali atrodyti, kad tai tik smulkmena, tačiau kur kas svarbesnė, nei galėjote pagalvoti. Paprasčiausiai tam tikroje lokacijoje teikiamos paslaugos leidžia užsitikrinti, kad tiek verslininkas laiku suteiks paslaugas, tiek organizacija jas gaus tada, kai tik nori. Žinoma, šiais laikais viešieji pirkimai vykdomi net ir globaliai, tad atrodo kvaila žiūrėti pagal Lietuvos regionus. Tačiau mažesniems verslams – labai rekomenduojama. Žiūrėkite, kokiems regionams teikti paslaugas arba prekes Jums verta ir kokiems norėtumėte išvengti.

Organizacijos rūšis

Taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti organizacijos rūšiai, kadangi tai yra dar viena maža smulkmena, kuri gali atrodyti visiškai nereikšminga, tačiau išties jos svarba yra labai didelė. Kiekvienas verslas gali sau gana tiksliai atsakyti į tai – kokio tipo organizacijos atrodo labiausiai tinkamos darbui. Taip pat galima nuspręsti – kokių planuojama vengti. Galiausiai, derinama verslo veikla su organizacijomis. Paprasčiausiai tam tikros veiklos dažniausiai dera kur kas labiau nei kitos, verta daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kad pasirinkimas būtų konkretus, tikslingas ir tuo pačiu paskui darbų atlikimas labai našus.

Resursų paskirstymas

Viešieji pirkimai daugeliui verslininkų atrodo kaip labai patraukli galimybė uždirbti. Ir svarbiausia – uždirbti kuo daugiau. Tačiau dažniausiai viskas yra ne taip paprasta, kadangi jokio skirtumo – kam paslaugos bus teikiamos, tačiau jas suteikti vis tiek reikia. Štai todėl siūlome suprasti tai, kad reikia kuo detaliau vertinti visus resursus, kurie bus reikalingi paslaugos arba prekės suteikimui. Tai tikrai ne tik finansiniai, kurie dažnai atrodo svarbiausi. Tačiau taip pat ir žmogiškieji, kurių gana dažnai pritrūksta tuomet, kai paslaugos yra suteikiamos.

Planuojantieji resursus turėtų įvertinti kelis akcentus:

  • Žinoma, reikia pasižiūrėti ir pasiskaičiuoti – kokie žmogiškieji ištekliai Jums yra reikalingi.
  • Taip pat įvertinti – kiek žmonių gali tekti papildomai priimti ir kiek įmonė gali sau leisti jų naujų priimti.
  • Taip pat – kokia įranga reikalinga ir ar teks jos pirkti daugiau?
  • Žinoma, vertinti – kaip dažnai reikia investuoti į sistemų atnaujinimą.

Svarbiausia yra kuo detaliau vertinti smulkmenas, kadangi būtent tai dažniausiai ir garantuoja, kad rasite variantą, kuris ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų lūkesčius.

https://pirkimai365.lt/

Reklama

167 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.