Home » Gallery » Aktualijos » Laiškas butelyje užminė mįslę

Laiškas butelyje užminė mįslę

Laiškas butelyje užminė mįslę

Kristina SAKAITĖ

Netoli Utenos būsimos sodybos teritoriją tvarkiusiai šeimai keistas radinys sukėlė daug minčių – kas iš tiesų nutiko per Naujųjų metų sutiktuves prieš keliasdešimt metų?

Tai pasiaiškinimas ar išgalvota istorija? Paprastas buitinis konfliktas ar tamsi byla ir tylus pagalbos šauksmas, užrašytas viliantis, kad bus paviešintas?

Ramutė Vogelienė, atsiuntusi į redakciją laiško nuotraukas, sako, kad įmanomos įvairios versijos.

Ramutė ir Saulius Vogeliai iš Suginčių (Molėtų r.) neseniai nusipirko sklypą maždaug už 10 km nuo Utenos esančiame Ažudėlių kaime. Pirmadienį, liepos 20 d. tvarkydami sklypą, rado buteliuką su laišku.

Ranka surašytoje vietomis sunkiai įskaitomoje istorijoje daug neaiškumų, tačiau laiško radėjai tikisi, kad dar yra gyvų šio įvykio liudininkų, o gal atsilieps ir pati laiško autorė, kuriai mielai grąžintų radinį.

„Sklype, kurį įsigijome, nebuvo namų – aplink miškas, pelkė, tik toliau kaime stovi keletas namų. Mūsų teritorijoje buvo likę šiukšlių. Vyras norėjo surinkti ir išvežti šiukšles, kai apdžiuvusioje pelkėje pastebėjo apaugusį žole buteliuką. Tai buvo senovinis gerai užsuktas buteliukas – turbūt nuo vaistų ar vitaminų. Vyras iš pradžių pagalvojo, kad buteliukas tuščias, bet kilstelėjęs pamatė, kad viduje yra kažkokie popieriai. Pasidarė smalsu. Atsuko. Ten buvo du lapai, tvarkingai išplėšti iš languoto sąsiuvinio, iš abiejų pusių prirašyti“, – pasakojo Ramutė Vogelienė.

Laiške moteris, kurios pavardė neįskaitoma, aprašo istoriją, kaip jos vyras, su sūnumis išvažiavo švęsti Naujųjų Metų Utenoje, pas Bagočiūnus, gyvenančius Komunarų gatvėje (dabar – Aušros g.), bet atsitiko taip, kad, anot laiško autorės, buvo nunuodytas.

<…>

Visą straipsnį skaitykite „Utenos apskrities žiniose“.

Prieš 30– 60 metų rašytame laiške – paini istorija / Ramutės Vogelienės nuotraukos
3140 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Anonimas parašė:

    Pažystu Bagočiuna už Ažudeliu kaimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.