Home » Aplinkosauga » Per savaitę Utenos aplinkosaugininkai konfiskavo keturias pažeidėjų valtis

Per savaitę Utenos aplinkosaugininkai konfiskavo keturias pažeidėjų valtis

Per savaitę Utenos aplinkosaugininkai konfiskavo keturias pažeidėjų valtis

Aplinkos apsaugos departamento Utenos valdybos Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai liepos 13–19 d., turėjo ypač daug darbo. Už žvejybą draudžiamu būdu administracinio nusižengimo protokolai surašyti 5 asmenims. Iš jų paimtos 4 medinės irklinės valtys ir 17 neteisėtai naudotų tinklinių žvejybos įrankių. Pažeidimai nustatyti Molėtų rajono Išnarų ir Gėlių ežeruose, Ignalinos rajono Dysnų ežere ir Zarasų rajono Ilgio ežere.

Savaitgalį į Aukštaitijos miškus ir paežeres plūstelėjo daugybė poilsiautojų iš šalies didmiesčių. Įrengtos poilsiavietės buvo perpildytos, todėl žmonės atvykę kūreno laužus ir palapines statė ten, kur jiems buvo patogu.

Vien šeštadienį Utenos aplinkosaugos pareigūnai už poilsiavimo režimo pažeidimus Aukštaitijos nacionaliniame parke ir Gražutės regioniniame parke administracinėn atsakomybėn patraukė 8 asmenis. Taip pat per reidą buvo bendraujama su poilsiautojais ir atsakyta į daugelį aplinkosauginių klausimų.

Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo skyriaus darbuotojai praėjusią savaitę apie galimus pažeidimus gavo 508 pranešimus. Apie žvejybos pažeidimus pranešta 37 kartus, apie medžioklės – 6.

Smagu, kad šiuo laikotarpiu į autoįvykius pakliuvo mažiau laukinių gyvūnų – per savaitę apie tai pranešta 116 kartų, dėl įvykių su laukiniais gyvūnais kreiptasi 80 kartų (liepos 6–12 d. tokių pranešimų buvo 142 ir 100).

Aplinkos apsaugos departamento informacija

369 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.