Home » Gallery » Pramogos » Zaraso ežero pakrantėje bus įrengtos laipiojimo medžiais trasos

Zaraso ežero pakrantėje bus įrengtos laipiojimo medžiais trasos

Zaraso ežero pakrantėje bus įrengtos laipiojimo medžiais trasos

Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu buvo patvirtintas įgyvendinamų projektų, susijusių su inventoriaus ir įrangos įsigijimu bei sporto renginių organizavimu, finansavimas keturiems Zarasų rajone planuojamiems vykdyti sporto projektams.


Stambiausiam iš jų – Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir VšĮ Zarasų turizmo ir verslo centro projektui „Socialinės įtraukties didinimas per sportinę veiklą“ skirta 97 643,00 Eur. Bendra projekto vertė – 114 874,00 Eur. Numatomas projekto įgyvendinimo veiklų laikotarpis iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Projekto metu bus kuriamas nuotykių ir sporto parkas. Bus sukurtos laipiojimo medžiais trasos pietinėje Zaraso ežero pakrantėje. Trasos turės 70 kliūčių ruožą, bus sudarytos universalaus dizaino principais, su skrydžiu pirmyn ir atgal į šalia esančią Putinų salą. Be to, šalia laipynių trasos bus pastatyti lauko treniruokliai. Panašius parkus turi įsirengę daugelis Lietuvos kurortų ar kurortinių teritorijų. Nemažai sukurtų parkų – privataus sektoriaus iniciatyvos.

Teritorija taps ne tik patrauklesnė atvažiuojantiems turistams, miesto svečiams, bet ir Zarasų krašto gyventojams. Tokiuose parkuose yra patrauklu vystyti aktyvaus poilsio veiklą, kuri įtraukia ne pavienius asmenis, o yra patraukli šeimų laisvalaikio praleidimo vieta.


Parengta Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

225 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.