Home » Šeimai ir namams » Baldai, kurių jūsų namuose reikia daugiau

Baldai, kurių jūsų namuose reikia daugiau

Baldai, kurių jūsų namuose reikia daugiau

Yra dalykų, kurių gyvenime užtenka po vieną. Kada kalbame apie namus, su labai retomis išimtimis, galime puikiai gyventi net ir turėdami vieną sofą, vieną televizoriaus staliuką ir panašiai. Tačiau turbūt nepagalvojate, kad tam tikrų baldų jūsų namuose reikėtų net daugiau, nei yra dabar, tiesa? Taip jau yra. Kai kurių baldų esamos naudos bei papildomos naudos, kuri atsirastų padidinus skaičių, neapsvarstome. Dėl šios priežasties paruošėme trumpą straipsnį apie baldus, kurių jūsų namuose reikėtų daugiau nei yra dabar!

Kėdės arba foteliai

Jeigu kyla klausimas, ogi kodėl vertėtų turėti daugiau kėdžių ir fotelių savo namuose, atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas – dėl patogumo ir praktiškumo. Nieko nėra nemaloniau, kaip neturėti kur pasodinti svečius arba neturėti kur sėsti patiems, jeigu tie svečiai atvyko. Dėl šios priežasties verta apsirūpinti patogiomis kėdėmis. Taip ir jūs patys turėsite daugiau pasirinkimų. Kas liečia fotelius – jų tikrai gali būti daugiau nei vienas. Patogiam pokalbiui prie kavos su antrąja puse, diskusijai su kaimynu ar krepšinio rungtynių žiūrėjimui su draugais foteliai yra idealus sprendimas, dažnai net patogesnis už sofą ir nereikalaujantis tiek daug erdvės.

Varle.lt parduotuvėje galite įsigyti pačių įvairiausių kėdžių svetainei labai geromis kainomis (nuo 30 eurų už paprasčiausią iki 200 eurų viršijančias sumas už prabangų fotelį).

Komodos

Komoda yra labai praktiškas baldas. Visų pirma ir svarbiausia – ji neužima daug vertikalios erdvės ir dėl to jų galima statyti ne vieną, o kelias. Štai, jeigu kambaryje stovės dvi spintos, tada bus problema, nes tikrai atrodys, kad kambarys pavirto į sandėlį. Jeigu stovi dvi komodos, kambarys tikrai neturėtų atrodyti pergrūstas ir bus praktiška susidėti visus reikalingus daiktus. Jeigu name turite du ar tris miegamuosius, galite kiekvienam iš jų priskirti po 1 arba 2 komodas.

Komodos varle.lt internetinėje parduotuvėje kainuoja labai įvairiai. Pasirinkimas yra gausus ir tikrai galima rasti labai minimalistinių modelių už 100 eurų arba pompastiškų baldų už ženkliai didesnes sumas.

Veidrodžiai

Bent vieno veidrodžio reikia visuose namuose, bet, jeigu namie yra moterų, jų turėtų būti du, trys arba net keturi. Visų pirma reikėtų pradėti nuo veidrodžio vonioje. Ten mes atliekame su asmenine higiena susijusius veiksmus, dėl to svarbu matyti savo veidą ar kūną, mat norisi švariai nusiskusti, susitvarkyti plaukus, pasitepti kremu ir panašiai.

Toliau, dažniausiai veidrodžiai atsiranda namų prieškambaryje, vadinamajame koridoriuje. Jų paskirtis yra labiau praktinė nei estetinė. Prieš išeinant į miestą arba į darbą, reikia apsižiūrėti, kad atrodytumėte tvarkingai.

Jeigu namuose gyvena moterys, veidrodžių tikrai bus daugiau. Miegamajame arba persirengimo kambaryje, šalia drabužių tikrai gali atsirasti veidrodis, kuris damai leis lengviau derinti rūbus ir įvaizdį. Nesakome, kad vyrams toks dalykas nenaudingas, tiesiog, statistiškai jie daug mažiau rūpinasi savo išvaizda.

Galiausiai – vis dažniau namuose atsiranda ir specialus, makiažui skirtas veidrodis.

Varle.lt internetinėje parduotuvėje rasite visų rūšių veidrodžių, pradedant kosmetiniais, baigiant tais, kurie turi LED apšvietimą.

Šviestuvai

Apšvietimas ir šviesos srauto reguliavimas yra vienas svarbiausių elementų, kuris leidžia namus paversti jaukesniais. Įdomus, bet, deja, neoficialus būstų Švedijoje ir Suomijoje tyrimas atskleidė, kad apie 55 % visų nuosavų namų ir butų neturi pakankamo apšvietimo interjere. Tai kenkia akims ir gali netgi gadinti nuotaiką, mat namai neatrodo tokie jaukūs. Dėl to verta įsigyti stalinę lempą ir toršerą arba sienoje montuojamą šviestuvą kiekviename kambaryje.

Sekcijos arba lentynėlės

Trumpai ir paprastai – kad būtų kur viską susidėti, bet nebūtų užgriozdintas visas kambarys. Beveik garantuojame, kad jūsų namuose tikrai yra vietos dar vienai sekcijai ar lentynėlei (nedidelei).

Stalai

Patarimas galioja tik didesniuose namuose gyvenantiems asmenims. Svetainės viduryje reikėtų turėti kavos staliuką. Jeigu svetainė yra didelė – jos kampe galėtų būti mažas, pastatomas staliukas / spintelė. Na, o kur dar valgomojo stalas, darbo stalas, stalai vaikų kambariuose arba garažo stalas ir panašiai.

Reklama

226 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.