Home » Šeimai ir namams » Kaip pasirinkti vandens siurblį baseinui?

Kaip pasirinkti vandens siurblį baseinui?

Kaip pasirinkti vandens siurblį baseinui?

Baseinui yra reikalingas vandens siurblys. Kada jį įrenginėja specialistai arba žinovai, daug klausimų nekyla, tačiau naujam arba dar nepatyrusiam pirkėjui yra sudėtinga išsirinkti tinkamą variantą. Dėl to verta pasikliauti ir specialistų patarimais ar pagalba bei atidžiai skaityti visą techninę informaciją. Štai keli pagrindiniai patarimai, kurie padės susiaurinti vandens siurblio baseinui paiešką.

Kokia yra baseino talpa?

Juk nesinori, kad baseinas užsipildytų per savaitę, tiesa? Todėl reikia techniškai efektyvaus siurblio. Kad pavyktų pasirinkti tinkamai, reikia nustatyti baseino talpą bei apytikslį laiką, per kurį, norisi, kad jis būtų užpildytas. Tarkime turite 40 tūkstančių litrų talpos baseiną (40 kubinių metrų) ir norite, kad užpildymo trukmė būtų 4 valandos. Tada jums reikia tokio siurblio, kuris per valandą galėtų perpumpuoti 10 tūkstančių litrų arba 166,67 litrus per minutę.

Taigi, baseino talpa daro didelę įtaką siurblio pasirinkimui, ypač našumo aspektu.

Vandens cirkuliacija

Patariama, kad vanduo baseine galėtų bent 1–2 kartus pilnai apsimainyti, o apsimainymo trukmė turėtų būti maždaug 5 valandos. Siurblys baseinui turėtų būti pakankamai galingas, kad šį poreikį patenkintų.

Vamzdynai

Juk nuo siurblio iki baseino dar yra ir aibė vamzdynų. Įvertinkite jų ilgį, galimus mazgo susiaurėjimus, krypties pasikeitimus bei kitą informaciją.

Biudžetas?

Galiausiai norėtume patarti su savo biudžetu elgtis apdairiai ir atsakingai. Yra skirtumas tarp to, kokio siurblio reikėtų lauko arba vidaus baseinui, yra ir skirtumų, apie kuriuos daugiau informacijos gali pateikti tik gamintojas arba specialistai. Dėl to verta pasitarti su specialistais ir savo šimtų ar net tūkstančių eurų nešvaistyti veltui bei gauti patyrusių specialistų patarimą.

Reklama

257 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.