Home » Gallery » Pramogos » Utenos miesto šventėje apdovanotos gražiausios seniūnijos, darbščiausi ūkininkai

Utenos miesto šventėje apdovanotos gražiausios seniūnijos, darbščiausi ūkininkai

Utenos miesto šventėje apdovanotos gražiausios seniūnijos, darbščiausi ūkininkai

Lenktyniaudami su draudimais ir griežtėjančiais reikalavimais organizuojant renginius, uteniškiai pasiskubino švęsti – paankstino miesto gimtadienio šventę, vykdavusią rugsėjo mėnesį.

Rugpjūčio 28–29 dienomis Utena minėjo 759-ąjį gimtadienį.

Penktadienį prasidėjusius renginius keitė 56 km šeštadienio dviračių maratonas, kuriame dalyvavo Utenos, Kauno, Ignalinos, Kėdainių, Vilniaus dviračių sporto mėgėjai ir profesionalai. Maratone puikiai pasirodė uteniškis Martynas Maniušis, bendroje įskaitoje užėmęs 3 vietą.

Šventėje atsisakyta ankstesnių atrakcijų įvairiose miesto erdvėse, seniūnijų kiemelių, juos pakeitė muzikantų pasirodymai.

Be tradicinės mugės, kuri tęsėsi dvi dienas, koncertų, spektaklių, sporto varžybų šventės metu buvo paskelbtos ir apdovanotos gražiausios Utenos rajono seniūnijos. Pirmoji vieta ir prizas – 4170 Eur vertės sodo traktoriukas skirtas Saldutiškio seniūnijai, diplomą atsiėmė seniūnas Bronius Šliogeris. Tarp gražiausiais besitvarkančių Utenos rajone – antrą vietą laimėjusi Sudeikių seniūnija (seniūnas Virgilijus Gaižauskas) bei Utenos seniūnija (seniūnas Saulius Gaižauskas). Šioms seniūnijoms taip pat įteikti prizai aplinkai puoselėti – sodo traktoriai.

Šventėje padėkas ir apdovanojimus atsiėmė ir geriausi rajono ūkininkai. 1 vieta konkurse „Metų ūkis 2020“ už darbštumą kuriant modernų bitininkystės ūkį ir Utenos krašto garsinimą skirta ilgamečiams bitininkams Gražinai ir Gediminui Skardžiams. Už atkaklumą prižiūrint grūdinių kultūrų ūkį 2 vieta konkurse skirta Janinos ir Mečislovo Bučelių ūkiui, 3 vieta – Julijai Sinicienei ir Sigitai Sinicai, puoselėjantiems uogininkystę ir vystantiems produkcijos perdirbimo veiklą.

Utenos rajono mero padėkos taip pat įteiktos Tadui ir Kristinai Abukauskams, puoselėjantiems gyvulinkystės ūkį; netradicinio ūkio įkūrėjui Mindaugui Čipiniui; už tautinio paveldo puoselėjimą – Vaidai ir Gvidui Pauliams, už sukurtą „Levandų rojų“ – Audronei ir Pranui Šedbarams.

„Utenos apskrities žinių“ informacija, Kristinos Sakaitės nuotraukos

1626 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.