Home » Gallery » Verslas » Kas yra geras tinklalapio dizainas?

Kas yra geras tinklalapio dizainas?

Kas yra geras tinklalapio dizainas?

Šiuolaikinis tinklalapio dizainas ir jo kūrimas labiau primena produkto ar industrinį dizainą, nei spaudos dizainą. Kodėl? Todėl, kad tinklalapį, kaip ir bet kokį buities daiktą mes turime naudoti, jis turi būti patogus, o dekoratyvinis žaisliukas į kurį tik žiūrime kaip į meno kūrinį galerijoje. Geras tinklalapio dizainas yra tas, kuris sukasi aplink lankytoją – jei jis randa tai ko ieškojo, jei viskas yra paprasta ir intuityvu – užsukęs prašalaitis taps nuolatiniu klientu, o tinklalapio dizainą galima bus vadinti pasisekusiu, teigia profesionalai iš Ideabooz.lt

Tuo tarpu, kad geriau suprastume, kas yra geras tinklalapio dizainas, pasidalinsime keliais patarimais, į ką atkreipti dėmesį. Ir visai nesvarbu kokio tipo tinklalapį kuriate ar jau valdote – tinklalapį-vizitinę kortelę, paslaugų svetainę, el.parduotuvę ir žaidimų portalą.

Koks yra jūsų tinklalapio tikslas?

Tinklalapis negali būti kurtas šiaip sau dėl užgaidos, jis turi turėti apibrėžtą tikslą, kurio sieks – parduoti prekes ar paslaugas, susirasti verslo partnerių, mokyti ir šviesti visuomenę. Kuomet yra tikslas, žinoma, kokią auditoriją norima pasiekti, tuomet lengviau rasti ir įdarbinti priemones, kurios gali padėti pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Skirtingiems žmonėms, skirtingiems prietaisams

Žmonės yra skirtingi, kaip ir prietaisai, kuriuos jie naudoja peržiūrėti jūsų tinklalapį. Kuriant tinklalapio dizainą, nėra vieno standartinio dydžio. Kompiuterių, planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų ekranai, kuriais peržiūrimi tinklalapiai yra skirtingų dydžių, formatų ir raiškos. Tad tinklalapis turi atrodyti gražiai ir būti funkcionalus ne tik ant jūsų ir dizainerio kompiuterio, bet ir visiems kitiems lankytojams. Kitaip tariant, modernus dizainas turi būti reaguojantis, kitaip “responsive”. Funkcionalumas ir prisitaikymas prie rinkos – tai esminiai sėkmės elementai.

Prieš startuojant – svarbus testavimas

Niekas nepardavinėja kėdės, kuri nestovi ant visų keturių kojų, ar kurios plotis nepritaikytas vidutinio sudėjimo žmogaus užpakaliui. Taip ir jūsų tinklalapis negali būti paleistas į interneto erdvę, kol nėra ištestuotas ir nėra įsitikinta, jog jis veikia. Tinklalapio efektyvumo testai padeda nustatyti ar tinklalapiu patogu naudotis, ar jis intuityvus, ar pakanka informacijos.

Patogus peržiūrėti

Tinklalapio turinys yra ne tik pats tekstas ir nuotraukos ar video, bet ir struktūra – kaip visa tai pateikiama. Informacija turi būti išdėstyta taip, jog žmogus suprastų kas yra svarbiau, kas mažiau svarbu, į ką atkreipti dėmesio, o kam neverta gaišti laiko. Tinklalapio dizainas neturi būti perkrautas nei dideliais teksto kiekiai, nei nesibaigiančiais grafiniais elementais – turi būti rastas balansas.

Tai tik keletas dalykų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį kuriant ar valdant verslo ar asmeninį tinklalapį. Daugiau naudingos informacijos rasite https://ideabooz.lt/paslaugos/internetines-parduotuves-kurimas/ portale. Čia taip pat galite sužinoti apie profesionalias el.parduotuves, kurios padės pakelti jūsų verslą į naują lyį.

Reklama

280 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.