Home » Gallery » Pramogos » Išskirtinis šeštadienis uteniškiams – pramogos vaikams, sodinukai ir lietuviškas maistas Didžiojoje rudens mugėje

Išskirtinis šeštadienis uteniškiams – pramogos vaikams, sodinukai ir lietuviškas maistas Didžiojoje rudens mugėje

Išskirtinis šeštadienis uteniškiams – pramogos vaikams, sodinukai ir lietuviškas maistas Didžiojoje rudens mugėje

Šį šeštadienį į Utenio aikštę atvyksta daugybė įvairiausių gamintojų iš visos Lietuvos. Švęsti rudenį uteniškius sukvies Didžioji Utenos rudens mugė. Jau tradicija tapusi rudens šventė neapleis ir šių metų. Nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje kvepės ne tik gardžiu maistu, bet ir stebins sodinukų ir rankdarbių gausa, stilingi drabužiai ir aksesuarai. Mažųjų lauks pramogos ir atrakcionai.

Vilios skanus maistas ir sodinukų gauna

Utenio aikštėje šeštadienį susiburs per 100 įvairiausių gamintojų ir kūrėjų. Lankytojai turės galimybę ne tik gyvai susipažinti su gamintojais bei savo srities specialistais, bet ir prekes įsigyti iš pirmųjų rankų, už draugiškas kainas, gauti sodininkystės patarimų.

Nuo 10 iki 16 valandos lauke vyksiančioje mugėje lauks gausybė natūralaus naminio maisto. Išragauti galima bus rūkytos, sūdytos žuvies, mėsos gaminių, naminės giros. Prekybininkai pažers ir gruziniškų skanėstų, tradicinių kepinių bei prieskonių. Atvyks ir natūralaus medaus bei vaistažolių rinkėjai, artėjant šaltajam metų laikui ypač svarbu pasirūpinti natūraliais bei gydomaisiais produktais. Lankytojų lauks ir saldieji gaminiai, šakočiai, šimtalapiai, įmantriausių skonių pyragai bei naminė, tautinio paveldo duona.

Prasideda ir kepurių, šalikų bei pirštinių sezonas. Todėl mugėje daug dėmesio bus skiriama ir vaikiškiems drabužiams bei atributams. Taip pat mugėje galima bus atrasti stilingų rudens sezono naujienų tiek į darbą, tiek laisvalaikiui. Asortimentą atras ir moteriška, ir vyriška auditorija.

Jokiu būdu nebus pamiršti ir sodinukai. Į mugę atvyksta net keliolika Lietuvos medelynų, kurie turės įvairiausių vaismedžių, daigų, pažers gausą patarimų bei sodinimo paslapčių. Mugėje galima bus sutikti ir visų gerbiamą dr. Algirdą Amšiejų, tad jei turėsite klausimų, nepraleiskite progos gyvai juos užduoti tikriems savo srities specialistams.

Vaikų lauks atrakcionai ir dovanos

Mugėje tikrai neliūdės ir mažieji lankytojai. Renginio dieną Utenio aikštėje vaikams bus įrengta speciali atrakcionų zona. Atrakcionai veiks visą mugės laiką, nuo 10 iki 16 valandos, o pirmieji lankytojai atrakcionus bei pramogas galės išbandyti nemokamai.

Renginio naujienos ir staigmenos skelbiamos: https://www.facebook.com/events/637819193535050/

Kad galėtume saugiai bei linksmai leisti mugėje laiką, lankytojų prašoma dėvėti burną bei nosį dengiančias apsaugines kaukes. Renginio organizatoriai patikina, jog rūpindamiesi ir prekybininkų, ir lankytojų saugumu, mugėje užtikrins reikalingus atstumus, taip pat viso renginio metu bus lengvai pasiekiamo dezinfekcinio skysčio.

349 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.