Home » Šeimai ir namams » Kaip sukurti gražų miegamąjį?

Kaip sukurti gražų miegamąjį?

Kaip sukurti gražų miegamąjį?

Paprastai miegamasis yra mūsų šventovė. Tai vieta, kur pradedame ir baigiame savo dieną, paskutinis dalykas, kurį matome prieš užmerkiant akis, ir pirmasis dalykas, kurį pamatome vos atsibudus. Tačiau, jei jūsų miegamasis vis dar neatitinka to vaizdo, kurį įsivaizduojate savo galvoje, arba neatneša jums tiek gerų emocijų, kiek norėtumėte – viską galima patobulinti. Norint sukurti gražų miegamąjį, reikia atkreipti dėmesį į tam tikras detales. Kiekvienai kambario daliai skyrus šiek tiek laiko, be jokios abejonės, lengvai sukursite gražų, harmoningą miegamąjį. O kad tai padaryti būtų šiek tiek lengviau, čia pateiksime keletą esminių dalykų, kuriuos verta žinoti prieš imantis veiksmų!

Rinkitės subtilias spalvas

Vietoj ryškių, kontrastingų spalvų geriau rinkitės švelnius atspalvius ir ramią vienspalvę tonų paletę. Prisiminkite spalvų teoriją: švelnūs mėlynos, rausvos ar žalios atspalviai veikia raminančiai. Būtent dėl to dažnai rekomenduojama sienas nudažyti būtent šiomis spalvomis. Be abejo, norint ir ryškesnių akcentų, galima rinktis sodrius brangakmenių atspalvius – tai gali būti smaragdo, turkio, rubino ar kita. Miegamasis yra kambarys, kuriame neturite jaustis per daug energingai, tad puikus patarimas būtų mėgstamas ryškias spalvas pakeisti keliais tonais šviesesnes, tarkime iš ryškios oranžinės į moliūgo spalvinę gamą ir taip toliau.

Genialumas slypi paprastume

Nepaisant to, kokį miegamojo stilių pasirinksite, jis turi atrodyti jaukus ir paprastas, rafinuotas ir elegantiškas. Neperkraukite kambario daiktais. Kad būtų lengva judėti erdvėje, tarp lovos ir šoninių sienų arba tarp įvairiausių didelių baldų palikite mažiausiai metro atstumo tarpą, o tarp lovos ir žemesnių baldų, pavyzdžiui, stalo ar komodos, bent pusės metro tarpą. Taip pat, jeigu turite vaikščioti aplink lovą tam, kad galėtumėte patekti iš drabužinės į vonios kambarį, pagalvokite, kaip galėtumėte perstatyti lovą. Miegamojo įrengimui rinkitės tik tuos baldus ar daiktus, kurie yra iš tiesų reikalingi. Būtiniausia yra lova, naktinis staliukas, komoda ir kėdė. Visa kita – tik papildomi daiktai, kuriuos taip pat sėkmingai galite panaudoti, jei miegamojo kambarys yra pakankamai didelis.

Pasirinkite tinkamo dydžio baldus

Kai jau būsite pasirengę pirkti miegamojo baldus, pradėkite nuo grindų plano ar erdvės brėžinio. Baldai turėtų atitikti kambarį, tai ypač galioja miegamiesiems. Nedideliame miegamajame nesirinkite sunkios lovos ar didelės spintos, kurie vizualiai dar labiau sumažins erdvę. Tuo tarpu jeigu miegamajame vietos netrūksta, baldai taip pat turėtų būti parinkti pagal jį. Kad daiktai neatrodytų pasimetę erdvėje, didesniam kambariui rinkite ir didesnius baldus. Taip pat galite pasirūpinti ir tokiais daiktais kaip papildoma kėdė ar fotelis, kurie užpildys tuščią erdvę ir sumažins atstumus tarp daiktų.

Papildykite kambarį dekoro elementais

Papildomi mieli daikčiukai, neužimantys daug vietos, visada kambariui suteiks jaukumo. Galite pasvarstyti apie jums patinkančio paveikslo ar asmeninių fotografijų įsirėminimą ir pasikabinimą ant sienos. Jei nesugalvojate tam puikios vietos, visada galite pasilikti ties saugiu variantu – virš lovos atlošo. Taip pat galite pagalvoti apie pastatomus šviestuvus ar žvakes. Keli šviesos šaltiniai kambaryje puikiai veikia tuomet, kai norisi pailsėti nuo pernelyg ryškios įprastos šviesos arba kai norisi sukurti malonesnę atmosferą. Be to, galite pasirūpinti ir kokybiškomis užuolaidomis. Jos ne tik suteiks papildomo privatumo ir apsaugos nuo rytinės saulės spindulių, bet ir suteiks prabangos jausmą, tik užėjus į kambarį. Naktines užuolaidas galite rinktis sodresnių spalvų, taip jos gražiai kontrastuos su šviesiomis dieninėmis užuolaidomis ar net likusiu pastelinių spalvų kambariu.

Patalynė – miegamojo veidas

Gražiai miegamojo erdvei sukurti tiesiog būtina parinkti tinkamą patalynę. Papuoškite savo miegamąjį gražiais, prabangiais audiniais, margintais įvairiausiais raštais ir spalvomis. Patalynei siūloma rinktis tokias medžiagas kaip medvilnę, satiną, liną ar net šilką. Pastarasis nors ir pasižymi didesne kaina, yra idealus variantas tiems, kurie nori išsaugoti gražią, lygią odą bei sveikus žvilgančius plaukus, kadangi šilkas yra itin švelnus ir lygus. Taip pat visos minėtos medžiagos yra laidžios orui, leidžia kūnui kvėpuoti, puikiai sugeria drėgmę, tad miegodami apsigaubę tokia patalyne jausitės be galo komfortiškai. Jei norite atsinaujinti patalynę, bet nežinote, kur jos ieškoti, puikus pasirinkimas – patalynė internetu. Čia rasite daugybę skirtingų patalynių modelių, o jų kokybės ir kainos santykis atitiks kiekvieno norus bei poreikius. Kad ir ką nuspręstumėte, tikimės, jog vadovaujantis šiais patarimais, įsirengti svajonių miegamąjį bus kur kas lengvesnė užduotis nei buvo galima pagalvoti iš pat pradžių.

Reklama

157 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.