Home » Šeimai ir namams » Kaip tinkamai išnaudoti mažo miegamojo erdvę?

Kaip tinkamai išnaudoti mažo miegamojo erdvę?

Kaip tinkamai išnaudoti mažo miegamojo erdvę?

Maža miegamojo erdvė gali būti slegianti ir nepatogi. Dažniausiai taip atsitinka tuomet, kai apsikraunama nereikalingais daiktais ir pamirštama išnaudoti papildomas baldų funkcijas. Taigi, ką daryti, kad nedidelis miegamasis tarsi atgimtų iš naujo?

Išlaikykite paprastą baldų išdėstymą

Nėra jokio stebuklingo būdo, kaip išdėstyti baldus mažame miegamajame, kad šis būtų patogus ir estetiškas. Tiesiog reikia išlikti paprastiems, t. y. vengti erdvės perpildymo. Bene patogiausia, kai lova galvūgaliu statoma prie sienos. Jei yra pakankamai vietos, jos šonuose galima priderinti po naktinį staliuką. Drabužiams ar kitiems daiktams susidėti nedideliame poilsio kambaryje puikiai tinka komodos. Jos neužima daug vietos, todėl gali būti lengvai priderinamos.

Įsileiskite pakankamai šviesos

Tam, kad mažas miegamasis atrodytų kuo erdvesnis, į jį turėtų patekti pakankamai dienos šviesos. Dėl šios priežasties patariama naudoti lengvesnes ir mažiau vietos užimančias langų uždangas. Norint, jog nebūtų blokuojama natūrali dienos šviesa, svarbus ir tinkamas baldų išdėstymas. Todėl miegamojo lovos su aukštu galvūgaliu nepatariama statyti priešais langą. Jei norisi išnaudoti po juo esančią erdvę, galima pasitelkti nedidelį minkštą pufą.

Rinkitės spalvotus akcentus

Tikriausiai daugelis žino, kaip svarbu miegamajame kurti atpalaiduojančią atmosferą. Dažniausiai tam pasitelkiamos šviesios pastelinės spalvos. Tačiau tam, kad nedidelis poilsio kambarys neatrodytų pernelyg tuščias ir nuobodus, jame patariama panaudoti daugiau ryškesnių akcentų. Tai gali būti tiek spalvotas pledas, tiek originaliais raštais puoštos pagalvėlės. Saikingai naudojami dekoratyviniai akcentai paverčia miegamąjį kur kas patrauklesniu.

Pašalinkite netvarką

Netvarkingai laikomi daiktai, pavyzdžiui, drabužiai, papuošalai ar knygos, apsunkina erdvę. Dėl šios priežasties ji gali atrodyti dar mažesnė. Siekiant to išvengti, patariama pasirūpinti, kad miegamajame būtų pakankamai daiktų laikymui skirtos vietos. Tam labai tinka įvairūs baldai: nuo naktinės spintelės iki miegamojo lovos su patalynės dėže. Galbūt šiuo metu kaip tik ieškote kažko panašaus? Paspaudę ant nuorodos, galite išsirinkti funkcionalią patrauklaus dizaino lovą iš plataus asortimento.

Išbandykite praktiškas interjero detales

Renkantis interjero detales dažniausiai atsižvelgiama į jų estetiką, o ne funkcionalumą, praktiškumą. Tačiau pastarosios savybės ypač svarbios dekoruojant mažą miegamąjį. Ieškantiems jomis pasižyminčių aksesuarų, rekomenduojama išbandyti medinius arba metalinius padėkliukus, kurie puikiai tinka tiek rytiniams pusryčiams į lovą, tiek smulkiems daiktams ant naktinės spintelės laikyti.

Minkštas ir jaukus pledas taip pat gali būti praktiška interjero detale. Juo malonu užsikloti, kai šalta, o patiesus ant lovos sukuriama tvarkingai atrodanti aplinka.

Būdų, kaip sumaniai išnaudoti mažo miegamojo erdvę, yra išties daug. Praktiškai pritaikius bent keletą iš jų, poilsio kambarys gali tapti kur kas patrauklesnis ir patogesnis. Kurkite visapusiškai išpildytą namų erdvę pasitelkdami funkcionalius ir estetiškus baldus. Tegul jūsų šeimos poilsio akimirkos būna pačios geriausios!

122 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.