Home » Šeimai ir namams » Lova-mašina – įspūdingoms lenktynėms sapnuose

Lova-mašina – įspūdingoms lenktynėms sapnuose

Lova-mašina – įspūdingoms lenktynėms sapnuose

Geras miegas – vienas iš svarbiausių dalykų, kurių reikia augančiam organizmui. Miegas skatina smegenų darbą, todėl tinkamas ir smagus poilsis, kurį suteiks naujoji lova mašina, bus įsimintinas kiekvieną vakarą. Normali miego rutina itin svarbi vaiko raidai; ją sutrikdžius gali kilti įvairių raidos sutrikimų. Todėl, norint juos apsaugoti ir užtikrinti gyvenimo kokybę, patartina rinktis baldus apdairiai. Šiame straipsnyje aptariamos kelios vaikiškų lovų-mašinų naudos ir išskirtinumai, kurie patiks tiek tėveliams, tiek mažyliams.

Miegas, prilygstantis svajonės išsipildymui

Renkantis baldus mažylių kambariui, tėveliams neretai tenka pasukti galvą, kaip suderinti patogumą ir estetiką. Viena iš didžiausių berniukų, o kartais ir mergaičių aistrų yra automobiliai. Vaikus ypač domina jų išvaizda, salone esančios detalės: vairas, įvairūs mygtukai, kuriuos tiesiog norisi paspausti. Tokiais atvejais lova mašina mažyliams gali prilygti svajonės išsipildymui.

Ne tik patraukli išvaizda, bet ir komfortas: BITURBO

„Smart baldų“ parduotuvėse esančios lovos-mašinos pasižymi itin tikroviška išvaizda, todėl atrodo kaip tikri lenktyniniai automobiliai. Kiekvieno šio gaminio dizainas – išskirtinis. Jame dera žaisminga, mažylių širdis pavergianti išvaizda ir tėvelius žavintis funkcionalumas.

Vaikiška lova BITURBO pagaminta iš ekologiško plastiko, antibakterinėmis savybėmis pasižyminčių plokščių ir grūdinto stiklo. Šios medžiagos leidžia užtikrinti baldo saugumą ir ilgaamžiškumą. Raudonos arba baltos spalvos lova gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Ji puikiai dera tiek neutralios, tiek ryškesnės spalvos kambaryje. Lova-mašina BITURBO turi LED apšvietimą ir reguliuojamo garso funkciją. Šie jos privalumai leidžia sukurti dar patogesnę ir išmanesnę mažylių kambario erdvę. Baldas pritaikytas vaikams iki 73,5 kg svorio.

GTS – išskirtinumas mažiesiems lenktynininkams

Kita „Champion racer“ kolekcijos žvaigždė – lova GTS. Ji taip pat pagaminta iš antibakterinėmis savybėmis pasižyminčių plokščių ir grūdinto stiklo. Be to, ši vaikiška lova turi elektroninius skydelius su USB jungtimis, leidžiančiomis patogiai įkrauti išmaniuosius įrenginius. Baldo apačioje, ratlankiuose ir priekinėje dalyje įtaisyti žibintai, sudarantys dar tikroviškesnį lenktyninio automobilio įvaizdį. Lovos galvūgalyje yra sėdynių imitacijos, pagamintos iš tikros odos. Priklausomai nuo mažylio norų ir kambario interjero, galima pasirinkti norimos spalvos baldą: juodą, raudoną, baltą arba mėlyną. Lova mašina GTS skirta vaikams iki 97 kg svorio, tad dėl jos patvarumo tikrai neverta jaudintis.

COUPE – aukštos kokybės ratuotas poilsis

Dar vienas gaminys iš šios kolekcijos, nustebinsiantis ne ką mažiau – lova-mašina COUPE. Ji pagaminta iš aukštos kokybės medienos drožlių plokščių, taip pat – žmogui ir aplinkai nekenksmingo melamino. Vienas iš didžiausių šio baldų privalumų – apačioje esanti papildoma ištraukiama lova. Ją galima montuoti tiek dešinėje, tiek kairėje pusėje, priklausomai nuo kambario plano. Raudonos arba baltos spalvos lova COUPE išsiskiria sportinį automobilį primenančiu priekiu ir 3D ratais. Pagrindinė miegamoji dalis skirta vaikams iki 57 kg, o papildoma (ištraukiama) – sveriantiems iki 99 kg.

Ši lovų mašinų serija padovanos jūsų mažajam tokį miegą, kurio jis nepamirš ir vakarais skubės į lovą, nelaukdamas raginimų. Tai padės išsimiegoti tarsi ant debesų kas naktį ir užkariauti pasaulį kitą rytą. Išrinkta tinkamai, ji padės pailsėti ir augti tinkamai.

Reklama

133 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.