Home » Sportas » Tarp Lietuvos-Latvijos kultūrizmo ir fitneso XX čempionato nugalėtojų – ir uteniškis

Tarp Lietuvos-Latvijos kultūrizmo ir fitneso XX čempionato nugalėtojų – ir uteniškis

Tarp Lietuvos-Latvijos kultūrizmo ir fitneso XX čempionato nugalėtojų – ir uteniškis

Sekmadienį Utenoje vyko atviras Lietuvos-Latvijos kultūrizmo ir fitneso XX čempionatas, kuriame sportininkai be įprastų rungčių pirmą kartą varžėsi ir neįgaliųjų kategorijoje.

Tarp vyrų kultūristų virš 40 metų pirmą vietą laimėjo panevėžietis Remigijus Čiplys, mis figūra pripažinta Eglė Karpovienė. Rokiškietė sėkmingai pasirodė ir absoliučių nugalėtojų kategorijoje – nedidelę patirtį turinti sportininkė tarp moterų tapo absoliučia varžybų nugalėtoja.

Kaip visada stiprių sportininkų parengė klubas „Minotauras“ – jaunimo kultūrizmo kategorijoje nugalėjo kaunietis Edgaras Rimas, klasikinio kultūrizmo kategorijoje – Domantas Čemerka iš Vilkaviškio. Domantas pripažintas absoliučiu nugalėtoju naujokų kategorijoje, tarp moterų naujokių laurus skynė kaunietė Evelina Putriūnienė.

Uteniškis Darius Linka, besitreniruojantis LR Gym klube, sėkmingai startavo neįgaliųjų kategorijoje. Beveik trejus metus sportuojančiam vyrui – tai pirmosios tokios varžybos. Su kojos protezu pasirodęs uteniškis scenoje demonstravo ilgų treniruočių ir valios rezultatus. „Darius yra nuolatinis mūsų klubo lankytojas, visada žavėjomės jo ryžtu ir drąsa neslėpti negalios. Pas mus klube treniruojasi apie 20 neįgaliųjų, bet tikrai ne kiekvienas išdrįstų užlipti į sceną.

Jis nusipelnė didžiulės pagarbos, nes savo pavyzdžiu įkvepia aplinkinius, motyvuoja, ir padeda atsikratyti diskomforto dėl kažkokių trūkumų. Darių treniruoja atvažiuojantis treneris, Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentas Modestas Puišė, paruošęs jau ne vieną Lietuvos ir Europos čempioną. Mūsų tikslas buvo čempionate iškelti naują – neįgaliųjų kategoriją ir štai – turime čempioną. Manau, tai pirmos, bet ne paskutinės Dariaus varžybos“, – sakė sporto ir sveikatingumo komplekso LR GYM direktorė Edita Narkutė-Leipuvienė.

Moterų fitneso 1-ąją vietą iškovojo Jolita Aleknaitė iš Kupiškio rajono, vyrų fitnese aukščiausias įvertinimas atiteko kauniečiui Laurynui Greičiūnui, o moterų fitneso kategorijoje nugalėtoja pripažinta Jolita Aleknaitė.

Marius Zaveckas geriausiai įvertintas vyrų modelio kategorijoje, o moterų mis bikini ir geriausiu sportiniu modeliu tapo Milda Varnauskienė iš Kupiškio.

Svarbiausias apdovanojimas – vyrų kultūrizmo ir absoliutaus čempionato nugalėtojo taurė atiteko palangiškiui Andriui Jonkui.

Tarp klubų geriausiu reitinguotas „Minotauras“, Utenos sporto klubas RL Gym atsidūrė 12 vietoje. Tarp trenerių reitingų lentelėje pirmauja Šarūnas Raižys ir Modestas Puišė.

Utenos apskrities žinių“ informacija ir nuotraukos

648 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.