Home » Sveikata » Ignaliniečiai apriboja baseino lankymą – nepriims lankytojų ir didelio sergamumo zonų

Ignaliniečiai apriboja baseino lankymą – nepriims lankytojų ir didelio sergamumo zonų

Ignaliniečiai apriboja baseino lankymą – nepriims lankytojų ir didelio sergamumo zonų

Spalio 19 dieną posėdžiavo Ignalinos rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija. Buvo aptarta situacija aplinkiniuose rajonuose bei būsimų kultūros ir sporto renginių, Ignalinos baseine vykdomos mokinių programos „Mokomės plaukti“. Mokytis plaukti į baseiną atvažiuoja mokiniai iš Švenčionių ir Pabradės, iš mokyklų, kuriose taikomas nuotolinis mokymas.

Primintas Vyriausybės pranešimas, kad  visos savivaldybės pagal COVID-19 ligos išplitimą bus suskirstytos į raudonąją, geltonąją ir žaliąją grupes. Kiekvienai grupei bus duotos labai išsamios ir aiškios rekomendacijos, kaip kovoti su viruso plitimu. Jeigu šios priemonės nepadės, bus svarstoma apie lokalių karantinų atskirose savivaldybėse įvedimą. Ignalinos rajone situacija kol kas gera, tačiau Švenčionių rajone registruota daugiau nei 60 užsikrėtimo COVID-19 atvejų, Utenos – 19, Visagine – 8, Zarasų rajone – 2.

Komisija nusprendė kultūros ir sporto renginiuose iki 50 proc. riboti žiūrovų skaičių, stebėti, iš kokių vietovių atvyksta renginių dalyviai. Ignalinos baseine matuoti klientų temperatūrą ir nepriimti mokinių grupių iš didelio sergamumo zonų. Festivalio „Bildučiai“ spektaklius rodyti atskiruose Ignalinos rajono kultūros centro padaliniuose.

Parengta pagal Ignalinos r. sav. administracijos pranešimą

129 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.