Home » Gallery » Aktualijos » Skolos konsolidavimo paskola: kam ji skirta?

Skolos konsolidavimo paskola: kam ji skirta?

Skolos konsolidavimo paskola: kam ji skirta?

Skolos konsolidavimo paskola yra paskola, kurią naudojate norėdami sujungti esamas skolas į vieną skolą su viena mėnesio įmoka. Iš esmės, skolos konsolidavimo paskolos naudojimas gali sumažinti visas skolas ir padėti jas greičiau sumokėti. Tokiu būdu yra paprasčiau sumokėti skolą, nes pasinaudoję skolos konsolidavimo principu biudžete turėsite tik vieną mėnesinį mokėjimą. Skolų konsolidavimo paskolų prieinamumas ir palūkanų normos, be abejonės, labai priklauso nuo jūsų individualaus kredito balo. Kuo geresnis balo rezultatas, tuo daugiau galimybių ateityje mažesnes palūkanas mokėti. Tačiau kaip visuomet egzistuoja tos pačios paskolos gavimo sąlygos: nepriekaištinga kredito istorija, asmens pajamos ir galimybė grąžinti suteiktą paskolą per tam tikrą nustatytą laiką.

Ar skolų konsolidavimo paskolos yra gera idėja?

Skolų konsolidavimo paskolos gali būti išsigelbėjimas tiems, kurie skęsta didelių palūkanų skolose. Daugeliui žmonių tai yra pirmas žingsnis skolų grąžinimo link. Skolos konsolidavimo paskola yra gera idėja, nes galite gauti paskolą su mažesnėmis palūkanomis nei bendra esamų skolų norma ir neatsilikti nuo mėnesinių įmokų terminų. Skolų konsolidavimo paskolos paprastai siūlomos mažesnėmis palūkanų normomis ir atsižvelgiant į esamą kredito balą, taip leidžiant planuoti mėnesinį mokėjimą. Šios paskolos paprastai yra dalinės, o tai reiškia, kad imdami paskolą žinote, kokia bus mėnesio įmokos suma ir kiek truks mokėjimo laikotarpis. Skirtingai nei kreditinės paskolos, šios paskolos neturi atnaujinamų kredito linijų.

Ar skolos konsolidavimo paskola turi įtakos kredito balui?

Kaip ir dauguma kreditų formų, taip ir skolų konsolidavimo paskola turės įtakos kredito balui. Kai kreipiatės dėl skolos konsolidavimo paskolos, skolintojai paprastai reikalauja griežtos kredito ataskaitos, kuri gali sumažinti kredito balą keliais balais. Tačiau jei skolos konsolidavimo paskola prisideda prie tikrai efektyvesnio mokėjimo, suteikiant daugiau valdomų mokėjimų, kuriuos galite atlikti nustatytu laiku, tada paskolos paėmimas ir trumpalaikio kredito balo sumažėjimas gali ilgainiui tapti jums naudingas.

Ar galiu gauti skolos konsolidavimo paskolą?

Galimybės gauti skolos konsolidavimo paskolą pirmiausia priklauso nuo kredito balo ir istorijos. Skolininkai, turintys gerą ar puikų kreditą, nedaug skolų ir dideles pajamas, paprastai atitinka skolų konsolidavimo paskolų normas ir turi platų skolintojų pasirinkimą. Skolininkai, turintys blogą kreditą, vertinami kaip rizikingesni ir paprastai gali pretenduoti tik į skolų konsolidavimo paskolas iš skolintojų, kurie yra suinteresuoti tik „blogais“ kreditų gavėjais. Geriausias būdas sužinoti, ar galite gauti paskolos konsolidavimo paskolą, yra atlikti išankstinį paskolos kvalifikacijos vertinimo procesą. Vienas iš išankstinės kvalifikacijos proceso pranašumų yra tai, kad jo metu yra naudojamas lengvatinis kreditas, įprastai suteikiantis palankesnę paskolų ir palūkanų normą bei nepakenkiantis kredito balui. Tokiu būdu galite iš anksto palyginti kelių skolintojų paskolas ir jų pranašumus.

Kaip gauti skolos konsolidavimo paskolą?

Pirmiausia reikėtų sudaryti visų savo skolų ir mėnesinių mokėjimų, kuriuos norite konsoliduoti, sąrašą. Bet kokia skolų konsolidavimo paskola turėtų būti pakankamai didelė, kad padengtų turimas skolas, o paskolos palūkanų norma ir mėnesio įmokų suma turėtų būti mažesnė nei šiuo metu mokate. Taip pat reikia įsitikinti, kad paskolos mokėjimas atitinka turimą biudžetą. Skolų konsolidavimo paskola nebus naudinga, jei ji viršys biudžetą – tokiu būdu galite tik dar labiau įsiskolinti.

Taip pat reikia sužinoti ir pasiskaičiuoti savo kredito balą, norimą paskolos sumą ir palūkanų normą, o tuomet palyginti turimas paskolas. Galima patikrinti skolintojus internetu, kredito unijas ir bankus, nes įprastai kiekvienas siūlo skirtingus privalumus ir paskolos sąlygas.

Kiti skolos konsolidavimo būdai

Skolų konsolidavimas yra įvairių skolų mokėjimo strategija, sudedant jas į vieną skolą su viena mėnesio įmoka. Daugelis žmonių naudoja skolų konsolidavimą, kad išspręstų vieną ar daugiau kreditinių kortelių skolų. Taip yra todėl, kad daugumoje kreditinių kortelių yra aukštos palūkanų normos, kurios gali apsunkinti didelių likučių išsimokėjimą. Kai kurie žmonės taip pat ima paskolą iš savo darbdavio remiamos pensijų sąskaitos. Šis pasirinkimo variantas paprastai suteikia prieigą prie mažesnių palūkanų normų, tačiau taip pat sumažina senatvės fondus, todėl pasirinkimas dėl skolos konsolidavimo paskolos ėmimo visuomet turėtų būti tinkamai apgalvotas.

Reklama

134 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.