Home » Gallery » Švietimas » Ignalinos TAU veiklos suartino skirtingų sričių atstovus

Ignalinos TAU veiklos suartino skirtingų sričių atstovus

Ignalinos TAU veiklos suartino skirtingų sričių atstovus

Daiva ČEPĖNIENĖ

„Jeigu pradėtume skaičiuoti, kiek per gyvenimą mes studijavome, tai šį universitetą galėtume vadinti jau bent penktuoju“, – juokaudami pokalbį pradėjo Ignalinos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) atstovai.

Aplinkui kuriantis trečiojo amžiaus universitetams ignaliniečiai taip pat pradėjo domėtis galimybėmis turėti universitetą savame mieste. Tuomet ir buvo imtasi iniciatyvos, kurią parėmė ir rajono savivaldybės taryba, skirdama lėšų nevyriausybinės organizacijos steigimui. Nors iš pradžių buvo planuota steigti vieną fakultetą, tačiau jau pirmaisiais universiteto veiklos metais susirinko per 50 narių. Realybė parodė, kad fakultetų reikės daugiau. Šiemet Ignalinos TAU lankytojų sąraše 83 nariai.

Gamtos fakulteto dekanas Pranas Zubrickas, čia vadinamas universiteto lobiu, šmaikštauja, kad vis tik pritraukti dalyvius į žygį po gamtą pasiklausyti čiulbančių paukščių sunku, o štai į Paliesiaus dvare vykstančius koncertus važiuoja daugelis, ir taip dedasi neva esantys klasikos specialistai, nors kartais beklausydami tos muzikos ir knarkti pradeda. „Nesakau, kad mūsų fakultetas geresnis. Bet čia atitinkamai pagal dalyvių poreikius parenkamos temos“, – juokaudamas dėstė pašnekovas.

<…>

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio „Utenos apskrities žiniose“.

Ignalinos TAU atstovai (iš kairės): Informacinių technologijų fakultetui vadovaujanti Lina Jakubsevičienė, Užsienio kalbų fakulteto dekanė Vida Sekonienė, Gamtos fakulteto dekanas Pranas Zubrickas ir universiteto direktoriaus pavaduotoja Loreta Aleknienė / Daivos Čepėnienės nuotrauka

Gamtos fakulteto lankytojai / Ignalinos TAU archyvo nuotraukos

358 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.