Home » Nusikaltimai » Elitinė rusiška ir suomiška degtinė buvo gaminama Lietuvoje

Elitinė rusiška ir suomiška degtinė buvo gaminama Lietuvoje

Elitinė rusiška ir suomiška degtinė buvo gaminama Lietuvoje

Lapkričio 20 dieną apie 15.00 val. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, Vilniaus mieste prie atviro garažo pastebėjo mikroautobusą ir šalia stovinčius bei įtartinai besielgiančius du vyriškius. Pareigūnai nusprendė patikrinti vyriškių asmenybes ir mikroautobusą. Lazdijų gyventojo vairuojamo mikroautobuso patikra nustebino ir visko mačiusius pareigūnus. Automobilyje buvo rastos įvairių dydžių plastikinės talpos su bespalviu skysčiu, turinčiu stiprų alkoholio kvapą. Paaiškėjus, kad antrasis vyriškis yra Vilniaus miesto gyventojas, pareigūnai patikrino ir jo garažą, kuriame taip pat surado įvairaus dydžio plastikinių talpų su skysčių likučiais, turinčiais alkoholio kvapą bei butelių kamščių. Aptikus tokius radinius Utenos aps. VPK ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams kilo įtarimai, kad galimai, kažkur yra nelegalaus alkoholio „fabrikėlis“. Todėl ėmėsi skubių veiksmų ir kratas atliko vilniečio gyvenamojoje vietoje. Įtarimai pasitvirtino, buvo rastas galimai nelegalaus alkoholio „fabrikėlis“ su visa reikiama įranga nelegaliai degtinei gaminti, t. y. įvairių talpų buteliai, plastikiniai kamščiai, kartotinės dėžutės su „Finlandia“, „Beluga“ degtinių pavadinimais, savadarbė alkoholio pilstymo įranga su aktyviosios anglies filtrais. Patalpose buvo ir galimai jau pardavimui paruoštos nelegalios alkoholio produkcijos.

Iš viso buvo rasta ir išimta apie 1 560 litrų skysčio su galimai nedenatūruotu etilo alkoholiu (spiritu), kurio bendra vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius, sudaro apie 38 600 Eur.

Utenos aps. VPK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą gresia iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmė.

Utenos apskrities VPK informacija

962 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.