Home » Šeimai ir namams » Kodėl karantino metu verta rinktis kamerines vestuves?

Kodėl karantino metu verta rinktis kamerines vestuves?

Kodėl karantino metu verta rinktis kamerines vestuves?

2020 metų vestuvių sezonas įpūtė daug naujų vėjų, kurie vėl kartosis ir dalyje 2021-ųjų metų vestuvių. Taip, jie kilo iš būtinybės paklusti karantino įstatymams, tačiau žmonės iš prigimties yra puikiai besiadaptuojančios būtybės ir mažos vestuvės nuo šio sezono įgyja naują vertę. Tad kodėl verta daryti mažas, kamerines vestuves?

Mažiau svečių – mažiau galvos skausmo

Mažiau rūpesčių – daugiau laiko džiaugsmui. Kviečiant mažiau žmonių į savo kamerines vestuves galima būti lankstesniems šventės vakarinės dalies lokacijos klausimu. Tokiu atveju nebūtina užsakinėti visos sodybos ar restorano, nes galima užsirezervuoti tik vieną staliuką, ar vieną kambarį. Taip pat kitas galvos skausmas jauniesiems būna, kuo užimti svečius, kai vyksta fotosesija. Tačiau kai svečių tik keletas ir jie yra iš artimiausio rato, paprastai jiems nesukelia problemos luktelti porą valandų, arba net kartu keliauti į fotosesijos vietą!

Mažiau investicijų

Vien jau tas faktas, kad šventėje dalyvauja mažiau žmonių, reiškia, kad išleisite ir mažiau pinigų. Jei ne dekorui ar šventės vietai, tai bent maistui. Na, o tai, kad turite bent vieną vietą, kur sutaupyti, reiškia, jog tuos pinigus galite investuoti kitur, pavyzdžiui, geresnis fotografas, kokybiškesnis vaizdo įrašas.

Artimas ryšys

Tie, kas nesamdo vestuvių planuotojos, dažnai įvairias su vestuvėmis susijusias smulkmenas gaminasi patys. Tokie sprendimai – pagyvina vestuves. Ar tai būtų stalo kortelės, ar nedidelės padėkos dovanėlės svečiams… Visa tai sukuria jaukią, asmeninę atmosferą.

Ką jau kalbėti apie tai, jog jei vestuvėse dalyvauja 10–15 žmonių, vietoje 50-ies, tai jau leidžia laisvai ir artimai kontaktuoti su kiekvienu svečiu, pabendrauti, pasidžiaugti. Tuo tarpu kai šventėje dalyvauja 50 ar net daugiau asmenų, tai neleidžia kiekvienam asmeniškai skirti pakankamai laiko.

Mažos vestuvės palankios tiems, kas nesijaučia jaukiai dideliuose žmonių susibūrimuose. Ir nors visi tie žmonės savi, tačiau kai kuriuos vargina, kai reikia suspėti pabendrauti su kiekvienu svečiu (o, ką jau kalbėti, kai jų 50!).

Pabėgimas dviese

Iš tiesų, tiems, kurie nenori didelių vestuvių, dar vienas genialus sprendimas – pabėgti dviese! Tokiu atveju jūsų rūpestis tik klasikiniai žiedai ir vienas kito draugija. Štai ir viskas – keliaujate į metrikacijos skyrių, apsimainote aukso žiedais bei meilės priesaikomis ir judu jau vyras ir žmona! Tuomet galite keliauti į trumpą „medaus mėnesį“ po Lietuvą ar poilsiauti atokiame miško namelyje, sodyboje.

Reklama

260 Iš viso matė 5 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.