Home » Šeimai ir namams » Pasitikime žiemą jaukiuose namuose

Pasitikime žiemą jaukiuose namuose

Pasitikime žiemą jaukiuose namuose

Vis sparčiau artėjant šaltajam metų laikui susimastoma apie namų jaukumą, įvairius interjero tobulinimus, siekiant jo. Šilumą spinduliuojantys ir ramybe dvelkiantys namai – geriausias būdas pailsėti ir sušilti grįžus iš lauko, kuriame siaučia rudeninės liūtys ar spaudžia speigas. Jaukiai įrengtas būstas bus ne tik malonus namiškiams, bet ir užsukusiems svečiams, todėl straipsnyje dalinamės naudingais patarimais, kaip sukurti būstą, kuriame karaliaus ramybė, šiluma, o ir šiuolaikinės tendencijos anaiptol pamirštos nebus.

Šių metų interjero tendencijos

Neretam svarstančiam apie namų įkūrimą, ar interjero atnaujinimą įdomu, kokios tendencijos karaliauja šiemet. Šiais metais vykusios Maison&Objet parodos metu buvo pristatytos naujausios mados ir idėjos, rengiantiems namų erdves. Ankščiau, kuriant jas buvo galima pastebėti vientisumo siekį, o šiemet ryškėja privačių, atskirtų erdvių populiarumas. Atsižvelgiant į pastarųjų mėnesių situaciją pasaulyje, kai dauguma darbuotojų persikėlė dirbti į savo namus, šios atskiros erdvės darbui, poilsiui, pramogoms namie yra itin naudingos.

Taip pat, pastebimas ir taip vadinamo „močiutės stiliaus“ išryškėjimas. Įvairūs interjero akcentai, turintys nostalgijos prieskonį dabar – „ant bangos“. Žinoma, tai nereiškia, kad visas būstas turi kvepėti šešiasdešimtaisiais, ar panašiai, tačiau keletas skoningų, nostalgiją keliančių detalių tikrai atrodys elegantiškai ir madingai.

Sėkmė šiemet šypsosi tamsių, klasikinių spalvų mėgėjams. Būtent jos ypač populiarios. Pasak interjero dizainerių populiariausios klasikinės spalvos yra: bordo, deginto apelsino, žalsvai mėlyna. Jos puikiai atpalaiduos ir suteiks prabangos ir elegancijos aurą namams. „Adorno“ amerikietiškų baldų salone galima rasti platų spektrą baldų, kurių spalvos, funkcionalumas ir kokybė atitiks tiek stiliaus, tiek asmeninius poreikius.

Detalės?

Nors iš pirmo žvilgsnio, skubant, tai gali atrodyti nesvarbu, pernelyg smulkmeniška, tačiau jos namų dekore – ypač svarbios. Jos padeda sukurti tą, taip reikalingą aurą, kuri džiugina ir atpalaiduoja. Žvakidės, pagalvėlės, įvairūs rankų darbo raštai, puošiantys klasikinius baldus. Tai būtent tie atributai, kurie namuose spinduliuos brandą, ramybę, eleganciją ir suteiks jaukumo.

Kalbant apie detales, dažnai galvoje sukasi būtent aukščiau paminėti, mažesni atributai. Tačiau baldai taip pat yra detalės, kuriančios namų aurą. Ieškant klasikinio, subtilaus interjero, kuris ypač tinka šaltuoju metų laiku, galima apsvarstyti keletą klasikinio stiliaus baldų tipų:

  • Sofas. Tai, neretai, pagrindinė svetainės dalis. Čia susirenka namiškiai, svečiai. Todėl tinkamai ją pasirinkus erdvei bus suteikiama vientisumo.
  • Minkštus kampus. Šis sprendimas tinka klasikos mylėtojams, kurių namuose gyvena šiek tiek daugiau asmenų, ar norima truputį daugiau komforto, būnant pagrindinėje namų erdvėje.
  • Krėslus. Puiki detalė siekiantiems jaukumo. Sėdint juose galima ramiai paskaityti knygą ar tiesiog gėrintis namų grožiu mėgautis arbatos ar kavos puodeliu.
  • Staliukus. Jie dažnai „sujungia“ svetainę į vieną visumą. Be to, staliukai puikiai padeda, kuriant erdvę, kurioje norima dialogo, bendravimo.
  • Komodas. Itin universalūs baldai, suteikiantys klasikos, vientisumo pojūti ir padedantys laikant ir puikuojantis kitais sau mielais atributais.

Šie baldai namuose sukurs nuostabų pojūtį ir ramybę, kuri apims kiekvieną, įžengusį į jūsų „ramybės uostą“.

Ką žinoti renkantis baldų saloną?

Svarstant naują namų interjerą labai svarbu prisiminti, kad baldų salonas yra taip pat ypatingai reikšminga detalė, todėl į jo paieškas ir pasirinkimą reikėtų investuoti pakankamai laiko. Tinkamai pasirinkto baldų salono komanda:

  • padės renkantis ir svarstant, kurie baldai tiks,
  • suteiks visą reikalingą informaciją apie pageidaujamus, pasirinktus baldus ir dar daugiau.

Todėl, siekiant įsigyti tobulus baldus, būtina atsižvelgti, ar pardavėjo kokybės standartai atitinka asmeninius. Be to, rekomenduojama rinktis jį tokį, kurio siūlomas prekių asortimentas tenkintų visus poreikius, įrengiant namų erdves. Radę viską, ko reikia „po vienu stogu“ sutaupysite neįtikėtinai daug laiko.

Namų įrengimas ar jų interjero atnaujinimas yra labai svarbus žingsnis. Jis lemia, kaip namuose yra jaučiamasi, pailsima po dienos darbų. Tinkamai įrengta namų erdvė, pasirinkus kokybiškus baldus ir atsakingą jų pardavėją, bus neįtikėtinai šilta, jauki ir miela net pačiais žvarbiausiais tamsiojo metų laiko vakarais.

Reklama

210 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.