Home » Miesteliai » Ceikiniečiai turi katedrą, bet oro uosto statyti neketina

Ceikiniečiai turi katedrą, bet oro uosto statyti neketina

Ceikiniečiai turi katedrą, bet oro uosto statyti neketina

Daiva ČEPĖNIENĖ

Ceikinių kaimas Ignalinos rajone labiau žinomas ne dėl lankomų objektų ar ypatingų vietovių, bet, kaip sakė seniūnas, dėl nagingų ir talentingų vietos moterų. Nors keliaujantys pro šalį neretai užsuka pasižiūrėti prieš 2 metus po gaisro atstatytos Ceikinių bažnyčios, aplanko Nevaišių kalvą, vyksta pro Ceikinius į Kačėniškės piliakalnį, Paliesiaus dvarą, tačiau turistų antplūdžio miestelio gyventojai nejunta. Gyvenimas kaime teka gana ramia tėkme. Apie vietos žmonių gyvenimą, pastarųjų dienų aktualijas pasikalbėjome su Ceikinių seniūnu Sauliumi Zabolevičiumi.

Dirbant per dvi seniūnijas būdavo kuriozinių situacijų

Anot pašnekovo, būdavo sunku suspėti, o kartais dėl to kildavo ir kuriozinių situacijų. „Kai būni vienoje seniūnijoje, tai likusioje darbininkai be priežiūros mėgdavo pagudrauti. Žmonių skaičiumi seniūnijos nėra didelės, tik plotas nemažas gaunasi. Tai kol nuvyksti iš vienos pusės į kitą, užtrunka laiko. Yra buvę tokių atvejų, kai žmogus susitaria su manimi susitikti tam tikrą valandą, aš jo laukiu vienoje seniūnijoje, o jis nuvažiuoja į kitą. Tada staiga turėdavau lėkti į kitą seniūniją“, – apie situacijas, su kuriomis tekdavo susidurti dirbant per dvi seniūnijas pasakojo seniūnas.

<…>

Visą straipsnį apie steigiamą muziejų, „nuosavą“ Ceikinių katedrą ir kodėl moterys šiame krašte nagingesnės negu vyrai skaitykite trečiadienio „Utenos apskrities žiniose“.

Ceikiniuose, name, kuriame gimė Kipras Petrauskas, įrenginėjamas muziejus / Daivos Čepėnienės nuotraukos
Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius

Ceikinių bažnyčia po gaisro buvo atstatyta per 2 metus

683 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.