Home » Gallery » Verslas » Verslo liudijimą 2021 metams įsigyti šiemet galima anksčiau

Verslo liudijimą 2021 metams įsigyti šiemet galima anksčiau

Verslo liudijimą 2021 metams įsigyti šiemet galima anksčiau

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog gyventojai jau gali įsigyti verslo liudijimus 2021 metams. Verslininkai, kurie planuoja vykdyti veiklą ateinančių metų sausio pirmosiomis dienomis, verslo liudijimą įsigyti gali iš anksto, nelaukdami paskutinės metų dienos. Tą galima padaryti prisijungus prie Mano VMI.

Verslo liudijimus 2020 metais įsigijo beveik 89 tūkst. gyventojų. Utenos rajono savivaldybėje su verslo liudijimais dirba apie pusantro tūkstančio žmonių. Populiariausios veiklos su verslo liudijimu šiemet yra gyvenamosios paskirties patalpų nuoma, neteikiant apgyvendinimo paslaugų, prekyba ne maisto produktais, kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų, soliariumų veikla, specialieji statybos darbai (statybvietės paruošimas, stogų dengimas, pamatų klojimas, mūrijimo, betonavimo, hidroizoliaciniai darbai, pastolių ir darbo platformų statymas ir ardymas, dūmtraukių įrengimas) bei statybos baigimo apdailos ir valymo darbai.

„Dėl COVID-19 šiuo metu fizinis klientų aptarnavimas visuose padaliniuose laikinai sustabdytas, todėl aptarnaujama tik nuotoliniu būdu. Atsižvelgiant į tai, taip pat kad gyventojai turėtų daugiau laiko pasirūpinti verslo liudijimais 2021 metams ir galėtų ramiai sutikti šventes, jų išdavimą internetu šiemet pradedame anksčiau, nei įprasta. Be to, kad gyventojams būtų patogiau – atnaujinome ir Mano VMI, naujoves kviečiame išbandyti Mano VMI beta versijoje“, – sako VMI Mokestinių prievolių departamento atstovė Danutė Laurinavičienė.

182 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.