Home » Gallery » Pramogos » Molėtuose nusidriekė kalėdinių eglučių alėja

Molėtuose nusidriekė kalėdinių eglučių alėja

Molėtuose nusidriekė kalėdinių eglučių alėja

Žiema gali būti ne mažiau spalvinga nei vasara. Ypatingai ežerų krašte. Tai patvirtinti gali molėtiškiai. Kalėdiniu laikotarpiu Molėtai tapo spalvų ir šviesų miestu – skirtingose erdvėse įrengtos šviesų instaliacijos naujai nušvietė visą šventinį miestą ir jo pakrantes.

Kiek neįprastai, tačiau ne mažiau kūrybingai, startavo Kalėdos Molėtuose. Gruodžio 12 d. virtualioje Molėtų miesto eglės įžiebimo transliacijoje Molėtų kultūros centras sukūrė tikrą šventę.I

Molėtų miesto Jaunimo aikštėje nušvito tikra, gyva čia auganti Kalėdų eglė, kurią apjuosė šviesų lazeriai. Naujomis spalvomis sužibo ir tradicinės miesto erdvės. Spalvos nudažė pėsčiųjų tiltus per Pastovėlio ežerą ir miesto fontano teritoriją, kur „atplaukė“ kalėdinė ežerų krašto žuvis, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro, rajono savivaldybės ir jo atstovo Gedimino Putvinsko iniciatyva sukurta UAB „Molėtų baldai“. Pagrindinė miesto – Vilniaus gatvė jau ketvirtus metus tapo eglučių alėja, kurioje net 40 eglučių Molėtų kultūros centro kvietimu papuošė įvairios rajono bendruomenės, įstaigos, įmonės ir, netgi, šeimos.

Molėtų erdvės rajono ir miesto šeimoms bus atviros iki sausio 6 d.

Nors savaitgalį sugriežtinus karantino apribojimus yra apribotas keliavimas tarp rajonų, tikru šventiniu džiugesiu galima dalintis ir liekant savo mieste, namuose su šeima. Neužmirštant artimųjų, draugų kituose rajonuose, Molėtai visiems siunčia spalvotus sveikinimus – linkėdami jaukių, saugių ir sveikų gražiausių metų švenčių.

Molėtų TVIC informacija ir nuotraukos

321 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.