Home » Šeimai ir namams » Kokias kepures nešiosime 2021-aisiais

Kokias kepures nešiosime 2021-aisiais

Kokias kepures nešiosime 2021-aisiais

Kepurė, tai – aksesuaras, kuris dažnam asocijuojasi su vaikyste. Anuomet bene kiekvieno mama ar močiutė bent keletą kartų įsitikindavo, kad tikrai einame į lauką su kepure tiek žiemos šaltomis dienomis, tiek vasaromis kaitinant saulei. Visgi, nuo vaikystės jau prabėgo kuris laikas, o kepurės tebeišlieka must-have dažno iš mūsų garderobe. Tiesa, gal dažniau ne tiek saugojimosi nuo šalčio ar karščio, bet stiliaus sumetimais. Taigi, pažvelkime, kokios kepurės 2021-aisiais metais bus madingiausios?

Naujienos? Deja, šie metai negali pasigirti ypatingomis inovacijomis ir novatoriškais sprendimais. Todėl „ant bangos“ išlieka mums jau gana gerai pažįstami kepurių modeliai. Šį sezoną galima vadinti tarsi atsigręžimu atgal į praeitį. Nes 2021 m. bus madinga bene viskas, ką galite prisiminti tiek savo kepurių dėvėjimo retroperspektyvoje, tiek tai, ką yra tekę matyti kaip stiliaus detalę tik senuose filmuose. Viena vertus, tokioje gausoje pasiūlymų, sunku išsirinkti tinkamiausią. Kita vertus, viskas, ką jums reikia nuspręsti, tai rinktis patogumą ar akį traukiantį aksesuarą? Juk kaip tik dabar yra puiki proga eksperimentuoti ir įnešti šiek tiek gaivumo į savo stilių!

Megztos kepurės (beanies). Vienos iš populiariausių šį sezoną, tai – megztos kepurės. Jas galite rinktis skirtas nešioti viengubas, arba su atverčiamu krašteliu. Tai – patikimas ir išbandytas variantas, kurį drąsiai galima vadinti klasika, tinkančia įvairių veido bruožų žmonėms. Taip pat yra galimybė rinktis skirtingo storio bei raštų kepures. Šio tipo kepurės leidžia suderinti patogumą ir galimybę atkreipti į save dėmesį minioje. Pasirinkdami ryškaus atspalvio ar ryškių akcentų turinčią kepurę, jausitės ne tik apsaugoti nuo nepalankių oro sąlygų, bet ir stilingi. Be to, šias kepures galite dėvėti ne tik žiemos, bet ir kitų sezonų metu. Žinoma, reikėtų situaciją vertinti racionaliai. Juk stora ir šilta kepurė – ne itin praktiškas pasirinkimas šiltuoju metų laiku. Tačiau puikiai tiks oversized kepurė iš medvilnės ar kitos medžiagos.

Beretės. Ieškantiems įdomesnių galvos apdangalų sprendimų, vertėtų atkreipti dėmesį į mados olimpą trenksmingai sugrįžusias beretes. Jau trečią sezoną iš eilės beretės nežada trauktis iš populiariausiųjų kepurių tarpo, o tai – puiki proga jas išbandyti tiems, kurie dar neturėjo progos to padaryti. Tai vienas iš šio sezono variantų, kuris leidžia jaustis komfortiškai ir stilingai.

Pasiilgusiems ekstravagantiško stiliaus dizaineriai siūlo rinktis vadinamąsias „paštininko“ kepures su snapeliu, kepures su juostele po kaklu bei skrybėlaites su šydu. Prie tokių galvos apdangalų mažiau rizikinga rinktis vilkėti paltą, nei striukę. Antraip stilingas aksesuaras gali prarasti patrauklumą, o taip pat ir visai likti nepastebėtas netinkamame stiliaus derinyje.

Jojiko stiliaus galvos apdangalai. Akį minioje be abejonės patrauks ir žiemos sezonui tobulai tinkančios, vadinamosios jojiko kepuraitės. Jos, derinamos su klasikiniu įvaizdžiu, taip pat neleis likti nepastebėtiems tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat neretai galima aptikti kasdieniam stiliui labiau adaptuotų šios stiliaus kepuraičių atmainų. Savo modeliu jos gali priminti beisbolo kepuraitę, o medžiaga, oda arba odos pakaitalas, kuriuo yra aptrauktos – jojiko gavos apdangalą.

Kepuraitės su snapeliu. Šiltuoju metų sezonu populiarumo nepraras kepuraitės su snapeliu: https://www.sil.lt/vyrams/aksesuarai/kepures. Tai nesenstantis pasirinkimas, kuris kiekvieną sezoną ir vėl naujai sugrįžta tiek į parduotuvių lentynas, tiek į mūsų spintas. O prašauti su vienspalve beisbolo tipo kepuraite arba full cap kepure su snapeliu yra tiesiog neįmanoma.

Skarelės. Taip pat turime ir puikią naujieną moterims – į madą sugrįžta skarelės. Nors jos gali turėti ne visai malonių asociacijų, kiek prasilenkiančių su mada mūsų įsivaizdavime, visgi, reikėtų nebijoti į šį aksesuarą pažvelgti naujai. O taip pat ir atrasti naujų skarų rišimo būdų. Nustebsite, koks funkcionalus ir stilingas gali būti šis stiliaus akcentas.

Spalvas, priklausomai nuo poreikių, galite rinktis klasikines spalvas – juodą, baltą, žemės atspalvius, karališką mėlyną ar sodrią vyšninę. Jeigu norite įnešti daugiau ekspresyvumo, ryškių atspalvių – drąsiai eksperimentuokite! Visgi, visuomet pagalvokite ir apie tai, prie kokių lauko rūbų galvos apdangalą dėvėsite. Tai vienas iš būdų, kuris gali labai palengvinti apsisprendimą renkantis tinkamą kepurę ar skarelę.

Reklama

276 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.