Home » Gallery » Verslas » Verslo dovanos, priminsiančios apie jūsų verslą ištisus metus

Verslo dovanos, priminsiančios apie jūsų verslą ištisus metus

Verslo dovanos, priminsiančios apie jūsų verslą ištisus metus

Verslo dovanos jau ilgą laiką vertinamos kaip perspektyvus ir efektyvus sprendimas draugiškų darbo santykių užmezgimui ar palaikymui. Tokias dovanas galima įteikti tiek kolegoms, tiek partneriams, tiek komandų šeimų nariams. Nors daugelis verslininkų suvokia, kad tai svarbi verslo įvaizdžio dalis, vis dar yra tokių, kurie neturi patirties ar mano, kad tai bergždžias įmonės lėšų švaistymas. Straipsnyje aptariame, kodėl reikėtų dovanoti verslo dovanas, kaip jas išrinkti ir kodėl svarbu tinkamai parinktas tokių dovanų tiekėjas.

Kodėl verta dovanoti verslo dovanas?

Visi žinome, kaip smagu yra gauti dovaną. Būtent dėl to originalios verslo dovanos yra itin vertinamos bei pageidaujamos. Pamenate tą momentą, kai netikėtai gavote dovaną, kuri pradžiugino? Ko gero, taip. Psichologai teigia, kad gavus tokią netikėtą ir naudingą dovaną, gavėją užklumpa malonūs jausmai, todėl dovana yra dar labiau vertinama.

Tokias dovanas galima dovanoti kolegoms, kurie švenčia tam tikras sukaktis, visam kolektyvui tam tikros bendros šventės proga (pvz., įmonės gimtadienis), partneriams (tai gali padėti užtikrinti taip norimą teigiamą atsakymą, susijusį su svarbiu sandoriu), taip pat specialistai teigia, kad kartais tokios dovanos gali paskatinti palikti darbo vietą nusprendusius kolegas likti komandoje.

Kaip išrinkti verslo dovanas?

Renkant verslo dovanas, labai svarbu įvertinti, ar jos bus naudingos ir primins apie jūsų verslą kasdien. Siekiantiems išrinkti geriausias dovanas pateikiame keletą naudingų patarimų, kurie leis padidins jūsų verslo žinomumą, tuo pačiu gerindami verslo santykius be didelių pastangų:

  • Suasmeninkite dovanas. Nerinkite dovanų urmu neapsvarstę adresatų poreikių. Jei, tarkime, nusprendžiate siųsti penkiems klientams tam tikrą valgomų dovanų rinkinį, tarp jų gali būti bent vienas ar net keli, kurie jų nemėgs ar negalės valgyti. Parinkdami dovanas asmeniškai parodysite, kad rūpinatės verslo santykiais, o ir pats partneris ar klientas pajus pagarbą ir nuoširdumą.
  • Nepersistenkite. Tai – verslo dovana. Nebūtina dovanoti itin brangių daiktų. Geriau mažiau kainuojanti, bet naudinga, praktiška dovana nei labai brangi, bet nenaudojama.
  • Neapsiribokite šventėmis. Žinoma, dovanoti dovanas, kurios atitinka artėjančias šventes, yra malonu, tačiau tai neturėtų būti vienintelis pasirinkimo kriterijus. Be to, ne šventiniu metu netikėtai padovanota dovana bus labai vertinama ir efektyviai pagerins verslo santykius.

Atsižvelgiant į šias paprastas gaires, dovanos bus malonios ir naudingos kiekvieną dieną.

Tinkamo pardavėjo svarba

Svarstant apie verslo dovanas svarbu tinkamai pasirinkti tokių prekių tiekėją. Pardavėjas, kurio asortimente yra platus prekių spektras, patenkins visus poreikius, padės gerinti verslo santykius ir padidins prekės ženklo žinomumą.

Originaliai pateiktos ir nuoširdžios verslo dovanos yra ne tik puikus būdas gerinti verslo santykius, bet ir nuostabus pagalbininkas didinant savo įmonės vardo žinomumą, palaikant gerą reputaciją. Be to, tinkamai parinktas dovanų tiekėjas bus itin naudingas visus metus, todėl jį atsirinkti derėtų atidžiai.

Reklama

107 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.