Home » Nelaimės » Namuose kilus gaisrui žuvo motina ir sūnus

Namuose kilus gaisrui žuvo motina ir sūnus

Namuose kilus gaisrui žuvo motina ir sūnus

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 126 gaisrų ir atliko 77 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų žuvo 2 žmonės. Vasario 15-osios naktį, 1.12 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Anykščių rajone, Skiemonių seniūnijoje, Vildiškių kaime. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė gyvenamasis namas. Gaisro metu sukrito namo perdanga ir stogas. Apmalšinę liepsnas namo viduje ugniagesiai rado dviejų sudegusių žmonių kūnus.

Pasak Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Sauliaus Slavinsko, gaisre žuvo apie 90 metų moteris ir jos sūnus. „Tikėtina, kad gaisras kilo nuo krosnies. Žmonės, matyt, pastebėjo gaisrą, bandė gelbėtis, bet, apsinuodijus smalkėmis, jiems nebepavyko to padaryti. Autonominio dūmų detektoriaus jie nebuvo įsirengę. Tai pirmosios gaisrų aukos mūsų rajone šiemet,“ – sakė jis.

S. Slavinsko teigimu, tarnyba jau daugelį metų bedradarbiauja su savivaldybe, yra nupirkę ir gyventojų būstuose įrengę nemažai dūmų detektorių: „Tačiau žmonės ir patys turėtų labiau rūpintis savo saugumu: ne tik nusipirkti dūmų detektorių, bet ir išsivalyti kaminus, susiremontuoti kiauras krosnis. Paspaudus didesniems šalčiams, šios problemos tampa akivaizdžios – kilus gaisrui žmonės praranda ne tik savo turtą, bet ir gyvybes.“    

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet gaisruose jau žuvo 24 žmonės. Pernai per tą patį laiką žuvusiųjų buvo 14.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas

331 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.