Home » Sveikata » Apdovanota Utenos r. visuomenės sveikatos biuro „Metų specialistė“

Apdovanota Utenos r. visuomenės sveikatos biuro „Metų specialistė“

Apdovanota Utenos r. visuomenės sveikatos biuro „Metų specialistė“

Visuomenės sveikatos klausimai pastaraisiais metais tapo ypač aktualūs. Norėdama atkreipti dėmesį į visuomenės sveikatos svarbą ir ja besirūpinančių specialistų darbą Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijaj jau šeštąjį kartą surengė „Metų specialisto“ apdovanojimus.

Utenos rajone geriausia metų specialiste tapo Rita Latvėnienė, įvertinta už nuoširdų atsidavimą profesinei veiklai, sąžiningą ir rūpestingą pareigų atlikimą bei visuomenės sveikatos vertybių puoselėjimą.

„Profesija svarbi tuo, kad galiu bendrauti su jaunais žmonėmis, perduoti jiems sukauptas žinias ir pati turiu galimybę tobulėti. O apdovanojimas reiškia kolektyvo įvertinimą, pasitikėjimą ir dėmesį mano darbui ir man kaip asmeniui,“ – džiaugiasi „Metų specialistė“ Rita Latvėnienė.

Visuomenės sveikatos biurų tikslas – stiprinti pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybių lygmenyje, skatinti kokybiškų visuomenės sveikatos priežiūros paslaugų teikimą gyventojams, motyvuoti gyventojus aktyviai rūpintis savo sveikata bei ligų prevencija. Visuomenės sveikatos biurų asociacija vienija 47 savivaldybių visuomenės sveikatos biurus.

Parengta pagal Utenos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro inf.

Rita Latvėnienė

359 Iš viso matė 3 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.