Home » Šeimai ir namams » Kokį kondicionieriaus tipą reikėtų pasirinkti, kad pateisintų visus lūkesčius?

Kokį kondicionieriaus tipą reikėtų pasirinkti, kad pateisintų visus lūkesčius?

Kokį kondicionieriaus tipą reikėtų pasirinkti, kad pateisintų visus lūkesčius?

Anksčiau oro kondicionieriai buvo laikomi prabangos preke, tačiau šiandien jų įsigijimas yra prieinamas daugeliui vartotojų. Itin platus oro kondicionierių pasirinkimas leidžia atrasti tokią įrangą, kuri geriausiai pateisintų asmeninius poreikius: tereikia įvertinti pagrindinių oro kondicionierių tipų privalumus bei trūkumus, ir tai tikrai padės išsirinkti tinkamiausią oro vėsinimo įrangą.

Sieniniai oro kondicionieriai

Sieniniai oro kondicionieriai yra universalūs ir ganėtinai nebrangūs, tad nieko keisto, jog toks pasirinkimas yra itin populiarus. Sieniniai oro kondicionieriai įprastai pasižymi žemu triukšmo lygiu, dideliu funkcionalumu (pavyzdžiui, gali būti pasirenkami kondicionieriai, neutralizuojantys tabako dūmus,  įvairius alergenus, ir t.t.) bei plačiu produkcijos asortimentu. Sieniniai oro kondicionieriai gali būti įrengiami tokiose patalpose, kurių plotas siekia 15-80 kvadratinių metrų.

Lubiniai oro kondicionieriai

Lubiniai oro kondicionieriai įprastai yra montuojami palubėje arba ant grindų. Tokio oro kondicionieriaus konstrukcija  užtikrina tolygų oro srauto paskirstymą ir padeda išvengti tiesioginės šalto oro srovės, kuri yra nukreipta tiesiai į žmogų. Kai kurių modelių lubiniai oro kondicionieriai atvėsintą orą gali paskirstyti net keturiomis kryptimis, todėl tai garantuoja dar didesnį įrenginio efektyvumą. Dažniausiai lubiniai oro kondicionieriai yra 3-15 kW galios, jie gali turėti ne tik oro vėsinimo, bet taip pat ir šildymo funkciją. Šio tipo įranga gali būti pritaikoma ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet taip pat ir biuruose, restoranuose, ir t.t.

Kasetiniai  oro kondicionieriai

Kasetiniai  oro kondicionieriai idealiai tinka tuomet, jei patalpoje yra įrengtos pakabinamos lubos. Šio tipo oro kondicionieriai pasižymi moderniu dizainu bei efektyviu oro srauto paskirstymu, tačiau svarbu žinoti, kad kasetiniai oro kondicionieriai gali būti įrengiami ne visada (pakabinamos lubos yra būtina sąlyga).

Kanaliniai oro kondicionieriai

Kanaliniai (ortakiniai) kondicionieriai puikiai pasiteisina tais atvejais, kuomet siekiama, kad oro vėsinimo įranga nebjaurotų interjero. Tokia oro vėsinimo sistema dažnai įrengiama parduotuvėse, ofisuose, kotedžuose ar visuomeninės paskirties pastatuose. Vidinis ir išorinis kondicionieriaus blokas gali būti įrengiami net ir tikrai nemažu atstumu, todėl tokia įranga gali būti montuojama ganėtinai dideliuose pastatuose. Nors tokia oro kondicionieriaus sistema yra tikrai efektyvi, tačiau jos montavimas yra labai sudėtingas.

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs kondicionieriai yra ganėtinai nebrangūs ir nesunkiai įrengiami, todėl juos neretai nusprendžiama įsirengti sodo namelyje ar daugiabutyje. Palanku yra tai, kad daugiabučių gyventojams nereikia gauti jokių leidimų, todėl kondicionieriaus montavimo procesas nereikalauja ypatingai didelių pastangų.

Multi Split kondicionieriai

Multi Split sistemos paskutiniu metu sulaukia itin didelio susidomėjimo. Tai – modernus oro kondicionierius, kuris užtikrina optimalios oro temperatūros palaikymą, automatinį įrenginio įsijungimą ir išsijungimą pasirinktu laiku, oro valymą nuo dulkių ir kitų alergenų, ir t.t. Multi Split sistemos vidiniai blokai gali būti labai įvairūs – sieniniai, lubiniai, kanaliniai, ir t.t.

Jei dvejojate, kokio tipo oro kondicionierius galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius, visuomet naudinga pasitarti su specialistais, kurie tikrai duos naudingų patarimų. Kondicionieriai iš specdarbai.lt pasižymi itin aukšta kokybe, o produkcijos pasirinkimas visada yra pakankamai platus, taigi, galite būti užtikrinti, kad kartu su klientus aptarnaujančiu personalu galėsite rasti tinkamiausius pasirinkimus.

Reklama

134 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.