Home » Gallery » Aktualijos » Utenos rajone darbą pradeda mobilieji laiškininkai

Utenos rajone darbą pradeda mobilieji laiškininkai

Utenos rajone darbą pradeda mobilieji laiškininkai

.

 

Šį antradienį Utenos rajono kaimiškosiose vietovėse pradeda dirbti mobilieji laiškininkai.

„Laiškininkai, kaip įprastai, kasdien į namus atvyks pristatyti laiškų ir siuntų, spaudos, pensijų ir socialinių išmokų, o prireikus pašto paslaugų laiškininką bus galima telefonu išsikviesti ir į namus. Moderniomis darbo priemonės aprūpintas laiškininkas visas pašto paslaugas galės suteikti gyventojo namuose.

Įdiegus šį naują paslaugų teikimo modelį kaimo žmonės galės patys pasirinkti sau patogiausią naudojimosi pašto paslaugomis būdą. Nuo šiol atokiau gyvenantys, vyresnio amžiaus ar ligoti, judėjimo negalią turintys žmonės turės vienodas ir visiems prieinamas galimybes pasinaudoti pašto paslaugomis“, – teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.

Gyventojai, norintys išsiųsti laišką arba siuntą, mobilųjį laiškininką į namus išsikviesti gali paskambinę bendruoju Lietuvos pašto informacijos numeriu 8 700 55 400 arba parašę elektroniniu paštu info@post.lt. Mobilusis laiškininkas gali būti išsikviestas ir pakartotinai pristatyti neįteiktą registruotąjį laišką ar siuntą, kurių dabar reikia vykti atsiimti į paštą.

Taip pat pašto ir finansinės paslaugos ir toliau bus teikiamos stacionariai – paslaugų teikimo vietose. Gyventojai mokėti mokesčius ar apsipirkti paštuose galės antradieniais–šeštadieniais mobiliosiose pašto paslaugų teikimo vietose, paprastai veiksiančiose prie seniūnijų.

Informacijos apie konkretų laiką, kada numatytoje vietoje bus teikiamos pašto paslaugos, gyventojai gali rasti seniūnijose ir ant geltonųjų laiškų dėžučių, esančių arčiausiai seniūnijų. Taip pat – paskambinę informacijos telefonu arba internetiniame Lietuvos pašto tinklalapyje.

Išsikviesti mobiliuosius laiškininkus Utenos rajone į namus gali buvusių Daugailių, Kuktiškių, Leliūnų, Saldutiškio, Sudeikių, Tauragnų, Vaikutėnų, Vyžuonų ir Utenos kilnojamojo (aptarnauja Kvyklių, Pačkėnų, Biliakiemio, Sirvydžių, Kirdeikių gyvenvietes) paštų aptarnautų apylinkių gyventojai. Tuo tarpu Utenos centriniame pašte, Aukštakalnio mikrorajone veikiančiame pašte bei Užpalių miestelyje esančiame pašte gyventojai bus aptarnaujami įprastai.

AB „Lietuvos paštas“ informacija

1580 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.