Home » Gallery » Veidai » Savanorystė išmokė kantrybės

Savanorystė išmokė kantrybės

Savanorystė išmokė kantrybės

Agnė GRAŽYTĖ

19-metė uteniškė Adelė Drazdauskaitė, svajojanti apie medikės profesiją, jau keletą mėnesių pasinėrusi į knygas – visą laisvą laiką ji skiria savanoriškai veiklai Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje. Per keletą mėnesių savanorė suprato, kad kai kurių dalykų neišmoksi iš vadovėlių, juos sužinai padėdamas kitiems.

Kodėl savanoriškai veiklai pasirinkote biblioteką?

Tai buvo ir praktiniais sumetimais. Bandysiu iš naujo stoti į mediciną, o ši savanorystė prideda man 0,25 balo prie bendro konkursinio balo stojant į aukštąją mokyklą. Pirmą kartą neįstojau, blogai apskaičiavau, kiek balų man reikia. Bet tai išėjo į naudą, nes pernai metais dar nebuvau visiškai užtikrinta, ar tikrai to noriu. Turėjau laisvus metus pasiruošti, apgalvoti. Savanoriauti pradėjau sausio viduryje, o baigti planuoju liepą.

Kai ieškojau savanorystės vietos, buvo du pasirinkimai – galėjau eiti į biblioteką arba į Užimtumo tarnybą. Pirmas pasirinkimas intuityviai buvo biblioteka – visiems prieinama vieta, todėl atėjau čia, pasikalbėjau, sako: „Viskas gerai, laukiam tavęs su dokumentais ir gali pradėt“.

<…>

Visą interviu skaitykite šeštadienio „ Utenos apskrities žiniose“. 

img_0066

Savanorė Adelė Drazdauskaitė kasdien kelias valandas praleidžia tarp knygų / Agnės Gražytės nuotraukos

img_0062

img_0065

943 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.