Home » Gallery » Verslas » Kaip pasirinkti VPS?

Kaip pasirinkti VPS?

Kaip pasirinkti VPS?

Jeigu turite internetinę svetainę, kuriai reikia didesnių serverio resursų, pavyzdžiui, nebeužtenka vietos naudojamame bendrame hostinge, tuomet rekomenduojame rinktis VPS – virtualų privatų serverį. Tai aukštos kokybės, spartus, našus serveris, kuris priklausys Jums. Žinoma, paslaugos kaina šiek tiek didesnė nei kainuoja bendras hostingas, tačiau VPS yra kur kas saugesnis.

Kiekvienas svetainės savininkas siekia, kad jų svetainė būtų internete matoma ir turėtų puikius SEO reitingus. Tai padaryti galite savarankiškai, kadangi naudodamiesi VPS jūs paspartinsite puslapio užkrovimą. Ši strategija gali būti labai pelninga ir turėti daug naudos. Taip pat verta suprasti, kad mokėdami daugiau už VPS paslaugą, jūs gaunate daugiau įrankių, kurių pagalba galėsite kelti savo puslapio matomumą, didinti lankomumą. Pavyzdžiui, galėsite įsidiegti įrankį, kuris Jums padės identifikuoti lankytojus ir sugrupuoti juos į didelius centrus. Taip galėsite susikurti strategiją, kurią naudodamiesi didinsite savo reitingus Google paieškoje.

Poreikiai

Daugelis specialistų pataria savo poreikius nusistatyti dar prieš pasirenkant vieną ar kitą paslaugą. Tačiau žinia ta, kad ateityje poreikiai kinta, o pavyzdžiui, pradedantysis ir niekada nesinaudojęs hostingo paslaugomis, savo poreikių suvokti ir nustatyti pačioje pradžioje negali. Tačiau dėl to nerimauti nevertėtų. Daugelis hostingo tiekėjų palieka labai lanksčias sutarties sąlygas, prireikus, visuomet galėsite didinti ar mažinti resursus ir pan. Tam tikrą plano turinį keisdami ar atsisakydami paslaugų, galėsite keisti ir modifikuoti. Taigi, vos tik prireikus, per kelias akimirkas galėsi plėsti savo turimą VPS ar net užsisakyti kitą hostingo paslaugų formą.

Linux ar Windows – ką pasirinkti?

Į šį klausimą atsakyti yra pakankamai paprasta. Šis sprendimas priklausys tik nuo jūsų įpročių, jau turimų techninių žinių, kompetencijos bei nuo to, kokias programas norėsite naudoti savo įsigytame serveryje. Jei jūs esate NET plėtotojas ar ketinate įsigyti Microsoft bei kitas panašias programėles, kurios būtų skirtos šioms platformoms, tuomet specialistai rekomenduoja rinktis Windows. Jeigu dažniau naudojate atviro kodo įrangą, tuomet jums bus lengviau naudoti Linux sistemą. Žinoma, tam reikia kur kas daugiau žinių ir kompetencijos, tad profesionalai rekomenduoja, Linux nesirinkti tuo atveju, jeigu neturite pakankamai techninių žinių. Žinoma, visuomet galite rinktis OVH jau paruoštas versijas, kurios padės jums išvengti neteisingo diegimo rizikos. Taigi prieš rinkdamiesi labai atvirai sau pripažinkite ar jums užteks patirties dirbant su viena ar kita programine sistema.

Ketinate viename VPS turėti keletą svetainių?

Jeigu planuojate savo turimas kelias svetaines sutalpinti į įsigytą VPS ir norite lengviau jas suvaldyti, jums tikrai gali pavykti. Labai paprastai ir centralizuotai galėsite stebėti visus savo internetinius projektus viename serveryje. Kreipkitės į savo hostingo paslaugų tiekėją, jis pasiūlys jums papildomas paslaugas, kurių pagalba galėsite svetaines valdyti be administravimo žinių. Šiam tikslui yra skirti tam tikri valdymo skydai, kaip pavyzdžiui, Plesk, cPanel ir pan., kurie leis valdyti visas turimas internetines svetaines tame pačiame VPS.

serveris

480 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.