Home » Pro dienų prizmę » Leis valgyti be kaukės…

Leis valgyti be kaukės…

Leis valgyti be kaukės…

Švelninant karantiną, kitą savaitę bus leidžiama nuo pirmadienio atsidaro lauko kavinės, grožio salonai, bibliotekos ir muziejai.

Lauko kavinės galės dirbti, jei užtikrins lankytojų saugumą. Kaip skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos pranešime, atvirose erdvėse valgantiems ar geriantiems lankytojams dėvėti nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių neprivaloma.

Tačiau turi būti užtikrinta, kad į kavines būtų įleidžiami tik apsaugines kaukes arba kitas apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai, o eilėse prie kasų būtų išlaikomas ne mažesnis nei vieno metro atstumo vienas nuo kito. Sekiant valdyti rizikas, numatyta, kad lauko kavinėse prie vieno staliuko gali valgyti ne daugiau nei po du žmones, išskyrus šeimas, artimus giminaičius.

Atvirose erdvėse tarp staliukų turi būti išlaikomas toks atstumas, kad prie skirtingų staliukų sėdintys lankytojai vienas nuo kito būtų nutolę ne mažesniu kaip dviejų metrų atstumu. Ne mažesnis nei vieno metro atstumas turi būti išlaikomas nuo atvirose erdvėse prie staliukų sėdinčių lankytojų iki pėsčiųjų takų, gyvenamųjų pastatų langų, gyventojų praėjimų į kiemus, laiptines.

1409 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.