Home » Sportas » Šį savaitgalį – „Rally Cup Ignalina“

Šį savaitgalį – „Rally Cup Ignalina“

Šį savaitgalį – „Rally Cup Ignalina“

Gegužės 22 dieną po daugelio metų pertraukos ralis grįžta į Ignalinos regioną. „Rally Cup Ignalina“ pradės sezoną naujais greičio ruožais ir stipriu dalyvių būriu. Ignalinoje 50 ekipažų kovos  dėl rajono savivaldybės mero taurės. 

Ralį organizuojantis Visagino automobilių ir sporto klubas įsipareigoja įvykdyti saugumo reikalavimus, užtikrinti kelio saugumą dalyviams varžybų metu ir taip pat žiūrovų saugumą. Bus įrengti budintys saugos punktai. Esant automobiliams trasoje, nebus galima pereiti kelio. Gyventojai prašomi laikytis saugumo reikalavimų. Organizatoriai taip pat įsipareigoja sutaisyti kelio dangas, jei šios bus apgadintos varžybų metu. 

Greičio ruožų (GR) uždarymo laikas:

1/3 GR 12.00 –15.30 val. 

2/4 GR 12.00–15.40 val. 

5/7 GR 15.30–19.00 val. 

6/8 15.40–19.00 val. 

„Rally Cup Ignalina“ bus vienos dienos formato varžybos. Trasas dalyviai susirašys iš ryto, o po pietų jau lėks greičio ruožais. Beveik 60 km greičio ruožų bus išdėstyti kompaktiškai aplink Ignalinos miestą. Nugalėtojai atsiims mero Justo Rasiko įsteigtą taurę.

Kaip buvo informuojama, Ignalina nėra naujas regionas Lietuvos ralio istorijoje, tačiau jis gerokai pamirštas. Paskutinį kartą šių apylinkių keliukais ralio automobiliai skriejo dar 2005-aisiais, Visagino žiemos ralio metu. Atgaivinti lenktynes kalvotose ir ežeringose Aukštaitijos apylinkėse nusprendė lenktynininkas Aurimas Eidžiūnas kartu su Visagino automobilių sporto klubo vadovu Tadu Balaišiu. Organizatoriai džiaugiasi, kad miesto valdžia labai pozityviai priima iniciatyvas ir padeda su organizaciniais klausimais. „Mes prisidedame prie  savivaldybėje vykstančių renginių ir matome naudą Ignalinos regionui ir dėl žinonumo, ir dėl pagalbos vietiniams verslininkams, užsiimantiems tiek apgyvendinimo, tiek maitinimo paslaugomis“, – sako Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas. 

378 Iš viso matė 2 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.