Home » Sportas » Lemiamose rungtynėse dėl bronzos „Juventus“ krito prieš „Lietkabelį“

Lemiamose rungtynėse dėl bronzos „Juventus“ krito prieš „Lietkabelį“

„Betsafe-LKL“ mažojo finalo serijos lemiamose rungtynėse nukraujavęs „Juventus“ turėjo pripažinti Panevėžio „Lietkabelio“ pranašumą – 63:84 Bronzinę seriją rezultatu 2:3 pralaimėję uteniškiai 2020/2021 metų LKL sezone užėmė ketvirtąją vietą.

Lemiama dvikova prasidėjo sėkmingesniu Panevėžio komandos žaidimu, tačiau uteniškiai savo varžovams neleido atitrūkti. Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė 5 taškai – 17:22.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ nerado būdų užpulti varžovų krepšinio, o tuo puikiai pasinaudoję panevėžiečiai savo persvarą padidino iki dviženklės. Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 12 taškų – 30:42.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, o prieš lemiamą mažojo finalo serijos kėlinį panevėžiečiai užtikrintai pirmavo – 44:60.

Ketvirtajame kėlinyje be išvaryto Ž. Skučo vertęsi uteniškiai stebuklo nesukūrė, o pergalę serijoje šventė „Lietkabelis“ – 63:84.

„Juventus“ lemiamose rungtynėse vertėsi be V. Kariniausko, I. Vaitkaus ir B. Crawfordo.

Tai buvo paskutinės Utenos komandos rungtynės 2020/2021 sezone. Komanda dėkoja visiems klubo sirgaliams už nuostabų palaikymą viso sezono metu.