Home » Šeimai ir namams » Dovana vyrui greitai ir patikimai

Dovana vyrui greitai ir patikimai

Dovana vyrui greitai ir patikimai

Ar lengva išsirinkti dovanas vyrams? Moterims, kurioms ši  misija nėra naujiena, sutiks, jog   išrinkti dovaną tikrai nėra sudėtinga. Galbūt tai buvo tiesa prieš kurį laiką, nes vyrų dovanų pasirinkimas buvo palyginti paprastas, tačiau šiandieninė įvairovė stebina ir laužo bet kokį stereotipą. Tikrai nėra taip, kad  moterų dovanų asortimentas yra itin platus, o vyrams dovanų pasirinkimo nėra. Kaip išrinkti dovaną vyrui, kai įvairovė tokia didelė? 

Renkant dovaną yra svarbu atkreipti dėmesį į mėgstamus dalykus ir pramogas, kurias mėgsta vyras. Beta.lt siūlo itin didelį dovanų asortimentą, dėl to staigmeną pavyks padaryti kiekvienam vyrui.

  • Žmogaus gyvenimo būdas, mėgstamos ir laisvalaikio veiklos yra puikus rodiklis, kuris gali žymiai susiaurinti pasirinkimo spektrą. Ar vyras tiesiog negali atsispirti aktyviam laisvalaikiui, ekstremalioms, adrenaliną skatinančioms rekreacinėms veikloms? Ekstremalios dovanos tikrai pritrauks jūsų dėmesį: parašiutas, ekstremali akrobatika, važiavimas keturračiais motociklais, vairavimas lėktuvu, parasparnių sportas ir pan.
  • Jei vyras yra praktiškas žmogus, jam patiks naudingos ir praktiškos dovanos, kurios niekada neišblės tolimiausiame spintos kampe. Tokiu atveju sveikatos patikrinimo planas ar automobilio priežiūros paslaugos (automobilių plovimo abonementas, sausas vidaus valymas, ratų keitimas ir kt.) gali būti geras pasirinkimas.
  • Vyras domisi mada?  Negalvokite apie tai per ilgai – jis džiaugsis stilingomis, išskirtinėmis dovanomis, tokiomis kaip vyno degustacija ir gurmaniškas patiekalas viename geriausių restoranų Lietuvoje. Jei dovanos gavėjas yra romantikas, jūsų galimybės yra labai tinkamos romantiškoms vakarienėms, prabangių viešbučių apgyvendinimui, jachtoms, naktinėms baidarėms mieste, jodinėjimui ir daugeliui kitų ramaus laisvalaikio praleidimo būdų.
  • Vyras yra  smaližius? Jį maloniai nustebins saldus skonis ar vėlyvi pusryčiai restorane „Sugamour“restorane! Šiuolaikinių technologijų entuziastams patiks virtualios realybės pramogos, galvosūkiai ir pabėgimo kambariai.

Jei neradote tinkamos dovanos, visuomet galite dovanoti čekį už norimą sumą, o tuomet asmuo galės išsirinkti, kokia pramoga jam labiausiai patinka.

Reklama

218 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.