Home » Sportas » Pergalė, kurios laukė ir tikėjosi

Pergalė, kurios laukė ir tikėjosi

Pergalė, kurios laukė ir tikėjosi

Valdas MINTAUČKIS

Liepos 24–25 dienomis Alių motokroso trasoje vyko ketvirtasis „Lietuvos motokroso čempionato“ etapas, kuriame dalyvavo stipriausi sportininkai ir komandos, svečiai iš užsienio. Po penkerių metų pertraukos galingų variklių gausmas ekstremalaus sporto mėgėjus pakvietė į atnaujintą vieną geriausiai Lietuvoje įrengtų trasų. Rungtyse dalyvavo daugiau nei 200 sportininkų. 1550 metrų ilgio puikiai įruoštoje trasoje dėl prizų varžėsi 50, 65 ir 85 cm³ klasėse, MX1 C, MX2 C, moterys, veteranai 40+, veteranai 50+, MX1 B, MX2 B, Q, veteranai Q B, Q, MX1, MX2, MX125, 750 s/p, 750 s/p veteranai.

Kaip sakoma – namuose ir sienos padeda: per dvi varžybų dienas 50 cm³ klasėje pirmas vietas laimėjo „UtenaRacingSchool.lt“ motociklininkas Ernestas Liepis, tarp veteranų – Jokubas Pundzius, Mx 1 klasėje – Tomas Mockus, 750 cm³ su priekaba – Liutauras Variakojis ir Rytis Kišūnas, ant antro pakylos laiptelio pakilo Austėja Tamuliūnaitė ir Gintarė Vaskelienė, Mx1B klasėje trečiąja vieta džiaugėsi Linas Barauskas, o Mx2C klasėje –Gustas Klingys.

Po keturių etapų pirmosios komandinės vietos pasiskirstė taip: pirmoji vieta su 638 taškų kraičiu teko „UtenaRacingSchool.lt“, 24 taškais mažiau turėdama antroje vietoje liko „MBP Motocross Team“ iš Panevėžio, o trečią vietą su 417 taškų užėmė kita panevėžiškių komanda „MSK Sema“. Taškų skirtumas yra toks nedidelis, kad vienas sėkmingai startavęs sportininkas gali jį panaikinti.

Nugalėtojų taures sportininkams ir komandoms įteikė Lietuvos motociklų federacijos prezidentė Giedrė Janušauskė ir Nerijus Rukštela.

Sienos sienomis, tačiau be gero sportinio pasiruošimo, sporinio azarto ir paruoštos technikos sienos ne ką gali padėti.

„UtenaRacingSchool.lt“ komandos atstovė Donata Šeduikienė parvirtino, kad komanda yra verta pirmos vietos, labai laukė, tikėjosi ir laimėjo. Šiame sezone komanda pirmą aukštą vietą iškovojo antrame Anykščių etape, o pirmajame etape su komanda – nugalėtoja surinko vienodą taškų skaičių, tačiau kolegos buvo laimėję daugiau pirmųjų vietų ir taurė atiteko jiems. Komanda rimtai ruošiasi penktam Šiaulių etapui rugpjūčio pabaigoje, juk taškus gali uždirbti tik pirmi septyni kiekvienos rungties sportininkai.

Be penktojo Šiaulių etapo komanda rungtyniaus Lietuvos taurės čempionate Anykščiuose ir Utenoje. Tai bus vieną dieną trunkančios varžybos, kuriose taškus uždirba kiekvienas jose startavęs sportininkas.

Valdo Mintaučkio nuotraukos
1616 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Comments (1)

  1. Anonimas parašė:

    Noriu patikslint, tai pati prasciausia trasa Lietuvoje, kuriose vyksta LT čempionatai. Kažin, ateityje ar leis rengti LT cempionatus šioje trasoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.