Home » Šeimai ir namams » Kaip užpildyti tuščias namų sienas?

Kaip užpildyti tuščias namų sienas?

Kaip užpildyti tuščias namų sienas?

Pilkos namų sienos verčia jaustis melancholiškai ir nuobodžiai. Tam, kad išvengti šių emocijų ir pripildyti namus žaismingumo – reikia pasitelkti keletą paprastų detalių, kurios kaip mat pakeis visą bendrą vaizdą. 

Didelės nuotraukos ir audinių skiautės

Meninės nuotraukos arba didelio formato fotoatspaudai, gali padėti norimai erdvei sukurti tam tikrą charakterį. Svarbu yra tai, kad jos būtų nufotografuotos profesionaliai bei atspausdintos ant aukštos kokybės popieriaus. Tarkime, vaikų kambarį galite papuošti išdidintomis, smagiomis gyvūnų nuotraukomis. Na, o jeigu parinksite tinkamus rėmelius, net paprasčiausi meno darbai gali įgyti visiškai kitokių spalvų. Taip pat, jeigu norite sienas galite papuošti fototapetais, kurie suteiks namams papildomo jaukumo ir natūralumo. Juos galite rasti https://www.iris.lt/31-sienu-dekoras. Juk svarbu kokybė, o ne kiekybė!

Meno objektais gali tapti net ir paprasčiausios audinio skiautės. Namuose galite atrasti senų ir nenaudojamų šilkinių kaklaskarių, dygsniuotą antklodę, kilimėlį ar kitokių atraižų. Šie turintys įvairiaspalvius raštus ir tekstūras, puikiai atrodys neutraliame ir baltame fone. Tam, kad galėtumėte įgyvendinti šią idėją, purškiamais klijais nupurškite blogąją audinio pusę, ją privirtinkite ant porėmio ir įrėminkite.

Lėkščių siena ir iškarpos

Jeigu mėgstate keliauti arba lankytis blusturgiuose – ant tuščių sienų galima kabinti atsivežtas (įsigytas) keramikines lėkštes. Įdėjus šiek tiek kūrybiškumo ir fantazijos, tokia siena gali tapti išties originalia ir unikalia. Galite kurti iš tos pačios spalvos arba dydžių lėkščių kompozicijas ir jas skirtingai išdėlioti po visą sieną. Taip pat ant sienų gali būti ne tik lėkštės, bet ir kiti keramikiniai gaminiai, kuriuos lengva pritvirtinti prie paviršiaus. 

Iškarpos yra vienos iš pigiausių dekoro elementų – susiraskite meno albumus, iliustracijas ar nenaudojamas knygas bei iš jų išpjaukite jums patinkančia iškarpą. Šią atraižėlę galite įrėminti baltame fone. Įdomesnio tipo iškarpų knygas galite rasti sendaikčių turguose. Nepamirškite tik naudoti specialų kanceliarinį peiliuką, kurio dėka galėtumėte idealiai apipjauti lapo kraštus. 

Koliažas ir rėmeliai

Nuotraukos yra viena iš vertybių, kurios gali priminti smagias gyvenimo akimirkas. Tam, kad šis jausmas būtų suaštrintas, geriausiai nuotraukas turėti ne išmaniajame įrenginyje, o atsispausdinus arba pasigaminus fotografijos studijose. Tam, kad sienos nebūtų tuščios ir panaudotos prasmingai, galite sukurti nuotraukų koliažus ir jų tarpus pripildyti atvirukais, lapukais ar atraižėlėmis, kurios turi reikšmę primenant tam tikrą įvykį. Toks vaizdas pritrauks kiekvieno jūsų namų svečio dėmesį bei jums patiems leis nuolat prisiminti įvairius nuotykius. 

Kiekvienam meno kūriniui reikia tinkamo rėmelio, nes tik su jo pagalba, galima išryškinti kiekvieno paveikslo detales. Banalūs rėmeliai gali sumažinti paties meno kūrinio vertę, todėl renkantis rėmus, labai svarbu nepersistengti. Pasirinkti vienos spalvos rėmelius ir į juos įrėminkite jiems tinkančius meno objektus. Jeigu tokių neturite, rėmelius galite pakabinti visiškai tuščius. Šis variantas suteiks kitoniškumo bei unikalumo.

Reklama 

77 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.