Home » Šeimai ir namams » Kaip išsirinkti gerą kaukę plaukams?

Kaip išsirinkti gerą kaukę plaukams?

Kaip išsirinkti gerą kaukę plaukams?

Greičiausiai kiekvienas žmogus trokšta turėti stiprius bei žvilgančius plaukus. Visgi, nors kai kurie asmenys gimė po laiminga žvaigžde, daugelis turi dėmesingai ir atsakingai prižiūrėti savo plaukus, jog šie augtų sveiki bei atrodytų išties puikiai. Nors nemaža dalis žmonių naudoja gerą šampūną ar kondicionierių, labai dažnai pamirštama ir apie tinkamą plaukų kaukę. Šis produktas gali pagelbėti kasdienėje rutinoje ir suteikti itin daug naudos Jūsų plaukams. Visgi, plaukų kaukės turi daug skirtingų tipų ir tinka ne visiems. Tad, kaip pasirinkti tinkamą?

Kaukių tipai

 Daugelis plaukų kaukių yra skirstomos į keturis pagrindinius tipus. Iš esmės, tai – maitinančios, stiprinančios, atstatančios ir plaukų priežiūros kaukės. Pastarosios plaukus daro sveikesniais, suteikia jiems blizgesio. Tuo tarpu, stiprinančios kaukės – veikia pačią plauko struktūrą, suteikia jiems minkštumo. Maitinančiose kaukėse gausu įvairių vitaminų ir kitų svarbių medžiagų. O atstatančios – pasižymi augaliniais ekstraktais bei vitaminais, suteikia plaukams sveiką įvaizdį.  

Kaukės pasirinkimas

Tam, jog pasirinktumėte kaukę, turite žinoti savo plaukų tipą ir problematiką. Sausiems plaukams dažniausiai reikia maitinamųjų kaukių, o štai riebesniems – stiprinančiųjų. Normaliems plaukams geriausios yra paprasčiausios plaukų priežiūros kaukės. Visgi, atkreipkite dėmesį ir į kitus aspektus – galbūt neseniai dažėte plaukus? Gal sugadinote juos nuolat naudodami karštas priemones? Tuomet, Jums tinkamiausios būtų atstatančios kaukės. Nepamirškime, jog egzistuoja ir tokių kaukių, kurios, tarkime, skatina plaukų augimą. Tad, atkreipkite dėmesį tiek į savo plaukų tipą, tiek į tai, ko siekiate įsigydami kaukę. 

Kaip tinkamai naudoti plaukų kaukes?

Svarbu atsiminti, jog kaukes ant plaukų laikyti reikėtų konkrečiai, kiek nurodyta pakuotėje. Naudokite tik savo plaukų tipui tinkančias kaukes, o jeigu reikia – pasitarkite su profesionalais, kurie parekomenduos Jums geriausias priemones. Jokiu būdu nenaudokite kelių skirtingų priemonių vienu metu, kadangi plaukai gali likti be jokio efekto. Jeigu nusprendėte plaukų kaukę pasigaminti paprasčiausiai namuose – sunaudokite ją iškart ir nepalikite kitam kartui, mat ši gali sugesti ir dar labiau sugadinti plaukus bei pagilinti ir taip turimas bėdas.  

Reklama

139 Iš viso matė 1 Šiandien peržiūrėjo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.